‍ مدرسه علميه نجميه شهرستان ازنا به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب بیانیه داد.

بسم الله الرحمن الرحيم
بيست و يكم تيرماه در تقويم ملي روز عفاف و حجاب نامگذاري شده است. اين روز پاسداشت رشادت مردان و زناني است كه فقط خواهان حفظ خانواده و جامعه اي مبتني بر حيا و حجاب بودند، اما پاسخشان رگبار تفنگ سربازان رضا خان آن هم در مسجد گوهرشاد و كشتار فجيعانه آنها بود.

از آن روز تاكنون ايران اسلامي شاهد برنامه ريزيهاي مختلفي از سوي دشمن عليه كيان خانواده و بانوان بوده است. از تبليغات منفي و إلقاء شبهات گرفته تا توليد فيلمهايي هنجارشكن در شبكه هاي ماهواره اي، از طراحي و توليد لباسهايي ناسازوار با فرهنگ ملي گرفته تا اجراي چهارشنبه هاي سفيد!از سياست چماق عليه بانوان محجبه گرفته تا محروميت و منزوي سازي ايشان.

هدف مياني همه اين هزينه كردها، تنزل جايگاه زن و خانواده است؛ چراكه زن ركن و ستون اصلي خانواده بوده و سرگرم كردن او به تجملات، تشريفات، ابتذال، برهنگي همه و همه مي تواند منجر به فرسايش استعدادها و توانمنديهاي بانوان و هدر رفت سرمايه هاي مالي و زماني فرد و جامعه شود و البته اين خود منشأ آسيب هاي ديگري چون گسست روابط همسران، سطحي شدن تربيت فرزندان، كاهش سطح اعتماد عمومي ميان خانواده- جامعه و … خواهد بود.

جداي از موارد مذكور سلطه اقتصاد جهاني نيز با توسعه صنعت مد وارداتي، ضمن تبديل كشورهاي اسلامي به مصرف كننده، كالاهايي بيگانه از هويت ملي و فرهنگي به آنها عرضه مي كند.

شايسته است با نگاهي واقع بينانه
به نتايج پوشيدگي مانند ايمني فرد، خانواده و جامعه و به دور از هر تعصبي و بي اعتناء نسبت به بزكهاي سياست غرب از جايگاه زن، حقيقت فرهنگي و جايگاه زن و نهاد خانواده را در غرب قضاوت كنيم. نه پيشرفت غرب مرهون برهنگي زنان است و نه عقب ماندگي جوامع اسلامي به دليل حجاب زن است، ارزيابي جايگاه بانوان در دوره قبل و بعد انقلاب اسلامي و توسعه مرتبه علمي و اجتماعي بانوان در دوران انقلاب گواه بر اين مدعاست.هرچند نياز است مسئولين با برنامه ريزيهاي بهتري مبتني بر فرهنگ ايراني- اسلامي به دنبال رشد و پيشرفت بيشتر بانوان ايران و اصل خانواده باشند.

در پايان به اطلاع بانوان محترم شهرستان ازنا مي رساند مدرسه علميه نجميه ضمن استقبال از پيشنهادات شما در اجراي برنامه هاي مرتبط با أمور خانواده، اين آمادگي را دارد كه با برخورداري از اساتيد توانمند و مجرب، پاسخگوي سوالات و شبهات در مسائل زنان باشد.

و السلام عليكم و رحمه الله و بركاته