فرمانده سپاه ناحیه ازنا از مردم درخواست داریم تا امسال مراسم چهارشنبه آخر سال را با حضور در خانه بگذرانند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

به گزارش ازنا خبر سرهنگ غلامرضا سالاروند فرمانده سپاه ناحیه اظهارداشت : این روزها که تمامی امکانات بهداشتی و درمانی، توان و ظرفیت گروه‌های امدادی و نیروهای خدمات رسان به مقابله با شیوع ویروس کرونا معطوف شده، ماندن افراد در منزل و عدم شرکت در مراسم چهارشنبه آخر سال می‌تواند چرخه انتقال ویروس کرونا را در هم شکند.

وی اظهار کرد: با حوادث چهارشنبه آخر سال، مشکلات جامعه را بیشتر نکنید

فرمانده سپاه ازنا گفت : مردم می‌توانند با عدم حضور در خیابان و شرکت در مراسم چهارشنبه آخر سال، از بروز مشکلات جدید برای جامعه پیشگیری کنند.

وی تصریح کرد: اجتماعات مردمی علاوه بر این که خطر شیوع ویروس خطرناک کرونا را افزایش می‌دهد باعث می‌شود تا در صورت بروز حادثه برای افراد و مراجعه آنان به مراکز درمانی و بیمارستانی، امکان ابتلای افراد در محیط‌های آلوده افزایش پیدا کند لذا از کلیه مردم به ویژه جوانان درخواست می‌شود تا از شرکت در مراسم چهارشنبه سوری اجتناب کنند.

سالاروند تاکید کرد: امسال با توجه به شیوع کرونا و توصیه‌های وزارت بهداشت، لازم است که از این موارد و هرگونه تجمع و حضور در بیرون از خانه نیز پرهیز شود.