فرماندار شهرستان با صدور اطلاعیه ایی با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه در اجرای طرح ستاد ملی مقابله با کرونا در قالب تعریف" فاصله گذاری اجتماعی" سیاست کشور اعلام کرد هرگونه مسافرت به شهرها ممنوع بوده و متمردین جریمه و با آنها برخورد قانونی صورت پذیرد.

✍به گزارش ازناخبر ؛ فرماندار شهرستان با صدور اطلاعیه ایی با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه در اجرای طرح ستاد ملی مقابله با کرونا در قالب تعریف” فاصله گذاری اجتماعی” سیاست کشور اعلام کرد هرگونه مسافرت به شهرها ممنوع بوده و متمردین جریمه و با آنها برخورد قانونی صورت پذیرد.

در این اطلاعیه آمده صرفا وسایط نقلیه ای که بسمت مقصد محل سکونت در حرکت هستند با ارائه مدارک لازم از جمله کارت ملی،بیمه نامه ماشین اجازه دارند در جاده های کشور تردد نمایند.

▪️همچنین از ساعت ۲۴ جمعه ۹۹.۱.۷ ورود وخروج از شهرستان ممنوع است و از تردد به سایر شهرها،مناطق تفریحی،گردشگری،زیارتی ممانعت بعمل می آید ، همچنین تردد در سطح شهر ازنا نیز با محدودیت و صرفا جهت ضرورت و خرید مایحتاج زندگی امکان پذیر است .انتظار ما همکاری با نیروهای عمل کننده و رعایت موارد فوق از جانب همشهریان عزیز است . قبلا از وضعیت بوجود آمده عذرخواهی واز همراهی شما عزیزان سپاسگزارم.