رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیام تبریکی به مناسبت روز معلم، تاکید کرد: پیشرفت های جوانان ما در عرصه های مختلف علمی، حاصل مجاهدت‌های خستگی ناپذیر معلمانی دلداده است که در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق، ایثار، بینش و بصیرت را به نمایش گذاشته اند.

به گزارش ازنا خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی فرا رسیدن روز معلم را به تمام اساتید، معلمان و فرهنگیان کشور تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرزندان ایران اسلامی مرهون اساتید و معلمان بسیجی توانمند و متعهدی هستند که با تأسی از سیره ائمه اطهار( علیهم السلام ) تصویری باشکوه از تلاش و خلاقیت را در عرصه های گوناگون تمدن سازی نوین اسلامی بر دل ها نقش بسته اند. بحمدالله امروز در گام دوم انقلاب  اسلامی جای جای کشور عزیزمان به برکت خون ۴۰۰۰ معلم شهید و همچنین وجود معلمانی مؤمن، انقلابی و ایثارگر به صحنه های  کم نظیر توانمندی، ابتکار و خلاقیت تبدیل شده است.

پیشرفت های جوانان ما در عرصه های  مختلف علمی که لرزه بر اندام  بدخواهان نظام مقدس اسلامی‌مان انداخته، حاصل مجاهدت‌های خستگی ناپذیر معلمانی دلداده است که در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه های عشق، ایثار، بینش و بصیرت را به نمایش گذاشته اند.

اینجانب دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استوانه دین و دانش، پاره تن و حاصل عمر امام ( رحمه الله علیه) استاد شهید مرتضی مطهری و روز فرخنده  معلم که به معنی واقعی کلمه مظهر ایثارگری و از خودگذشتگی است را به همه اساتید، معلمان و فرهنگیان عزیز در جای جای میهن اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون برای شما عزیزان مسئلت می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج  مستضعفین

انتهای پیام/