رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا حجت السلام والمسلمین تقویان با صدور پیامی سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را گرامی داشت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«۱۵ خرداد تداعی کننده وقایع بزرگی چون قیام مردمی برای حمایت از نهضت رهایی بخش امام خمینی (ره) و روزهای غمبارعروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل است.

امام خمینی (ره) شخصیتی است که با یک عمر مجاهدت خستگی ناپذیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد.

بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی کرده‌اند.

در آستانه فرا رسیدن نیمه خرداد، سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، شاهد آن هستیم که بیش از پیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین انداز شده و آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های سایر آزادیخواهان جهان نفوذ کرده و در حال به ثمر نشستن است.

راز و رمز بقا و تکامل خط و راه امام (ره) در وحدت و انسجام ملی نهفته است و همگان باید بدانیم امروز دشمن برای نفوذ به بدنه انقلاب و عملی سازی نیات شیطانی خود به دنبال اختلاف افکنی و دو قطبی نمودن جامعه اسلامی است؛ پس باید بیش از پیش با هوشیاری و تبعیت از فرامین و رهنمودهای رهبری حکیم و فرزانه مثل همیشه نقشه‌های شوم قدرت‌های سلطه گر به سرکردگی آمریکای پلید را خنثی کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، از ملت شهید پرور ازنا برای شرکت با شکوه در مراسم سی ویکمین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی دعوت نموده تا در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) که در روز چهارشنبه ۱۴ خرداد راس ساعت ۱۷ عصر در مصلای امام جعفر صادق(ع) برگزار می شود شرکت نمایند.