سرهنگ سالاروند گفت: حضرت امام ( ره ) یک شخصیت جهانی است که نه تنها برای ایران بلکه با انقلابی که ایجاد کردن این انقلاب جهانی شد .

به گزارش ازنا خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ازنا سرهنگ غلامرضا سالاروند در آستانه ۱۴ خرداد سالگرد ارتحال جانگداز حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و قیام خونین ۱۵ خرداد ضمن تسلیت سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم‌شهید پرور و ولایتمدار ازنااظهار داشت : امام خمینی، یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب، و راه او راه این انقلاب، و اهداف او اهداف این انقلاب است.

سرهنگ سالاروند عنوان کرد: حضرت امام ( ره ) یک شخصیت جهانی است که نه تنها برای ایران بلکه با انقلابی که ایجاد کردن که آغاز آن از سال ۱۳۴۲بود این انقلاب جهانی شد .

فرمانده سپاه ازنا افزود: کشور های خارجی و سیاست مداران اعتراف می کنند که حضرت امام (ره ) با انقلاب اسلامی ایران در جهان یک زلزله ای ایجادنمود که تمام پایه های سیاست خارجی را به لرزه انداخت که دیده می شود ، انقلاب اسلامی ایران بعد از ۴۲ سال همچنان محکم و استوار در مقابل دشمنان ایستاده است .

سرهنگ سالاروند تصریح کرد: بسیاری از کشورها در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصور می کردند که حضرت امام (ره ) شاید نتواند این کشور را اداره کند و این انقلاب را به ثمر برساند.
اماالحمدلله به رهبری پیامبرگونه حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (حفظله الله) و پشتیبانی مردم عزیز این انقلاب همچنان رو به پیشرفت است
و همه ما امروزپیشرفت های اورا درجهان می بینیم این در حالی است که در مقابل ما سردمدار شیطاین امریکا جنایتکار و رژیم صهیونیستی هستند که روبه افول و سقوط هستند.

ایشان ضمن بیان اینکه همگی ما مدیون حضرت امام (ره) هستیم گفت : ان شاالله که بتوانیم در این روز بهره کافی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضرت امام (ره ) در سازندگی و پیشرفت کشورمان ببریم و بتوانیم پشتیبان ولایت فقیه باشیم همان طور که حضرت امام(ره) فرمودند : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشور ما به دست نااهلان و نامحرمان نیافتد ان شالله همه ما ولایت مدار و پشتیبان این عزیز باشیم.