رئیس بنیاد شهید ازنا با امام جمعه شهرستان ازنا دیدار کرد.

به گزارش ازناخبر؛ حاج احمد لک رئیس بنیاد شهید شهرستان ازنا با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه این شهرستان، دیدار کرد.

در این دیدار حاج احمد لک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ازنا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تشکر از امام جمعه شهرستان در خصوص حمایت و توجه ویژه به جانبازان و ایثارگران و خانواده های آنان، اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از وظایف ذاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌باشد که در این راه از هیچ خدمتی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: سربلندی ما از برکت خون شهدا است و ما باید با عمل به وصیت شهدای گرانقدر، ازجمله احساس مسئولیت، تعهد به کار و اخلاص در عمل و پیروی از رهبری با تمام توان در مسیر آنان حرکت کنیم.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا نیز با تشکر از فعالیت های کارکنان این مجوعه و بایبیان اینکه کار و فعالیت در بنیاد شهید بسیار ستودنی و اجری عظیم دارد، گفت: شما با قشری از ملت ایران خدمت می کنید که سرمایه و اندوخته واقعی انقلاب اسلامی هستند.

ایشان با اشاره به اینکه ما همواره به از خود گذشتگی شهدا و خانواده های آنان مدیونیم، افزود: عزت، اقتدار و سربلندی امروز مرهون از خودگذشتگی و ایثار شهدا و صبر و بردبااری خانواده آنان است.

هم چنین در این جلسه با حضور جانباز سرافزاز هوشنگ آذرخش معتمد و مسئول رسیدگی به امور ایثارگران بنیاد شهید ازنا، پیرامون مسائل و مکشلات ایثارگران ازنا، بحث و تبادل نظر شد.