دکترحسین گودرزی گفت: 7 گام بزرگ برای رونق دو شهرستان دورود و ازناکه مصمم به راه اندازی و بهره برداری از آن‌ها در این چهارسال هستیم.

به گزارش ازنا خبر، دکتر حسین گودرزی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در شهرستان دورود و ازنا، عقب افتادگی‌ها و کارهای انجام نشده فراوانی وجود دارد که بر محور مزیت‌های منطقه و توسعه پایدار باید مورد توجه قرار گیرند. اما از این میان چند پروژه بزرگ به شرح زیر وجود دارند که هریک سال‌های زیادی است که به درازا کشیده:

  1. پروژه چهار خطه شدن جاده ازنا به شازند
  2. کمربندی (کنارگذر) شهرستان دورود
  3. سد کمندان
  4. فولاد و ذوب آهن ازنا
  5. صنایع غذایی گهر دورود
  6. فاز ۴ کارخانه سیمان دورود
  7. بیمارستان جدید (گهر) دورود

دکتر گودرزی بیان کرد : شرح ماجرای هریک از این پروژه‌های بزرگ را ما اهالی این منطقه سالیان درازی است که با حسرت به زبان می‌آوریم و هر چهار سال با امید رمزگشایی از گره ناگشوده آن‌ها نمایندگانی را روانه بهارستان نموده‌ایم.
اینک در آغاز یک دوره چهار ساله از وکالت شما مردم سرافراز شهرستان‌های دورود و ازنا، با شما عهد می‌بندم که در کنار مسئولین مربوطه برای فعال نمودن این هفت پروژه بزرگ، شبانه روز تلاش نمایم و به لطف و مدد خداوند قادر متعال، مصمم به راه اندازی و بهره برداری از آن‌ها در این چهارسال هستیم.

وی افزود : اگرچه تلاش‌ها نباید در این هفت محور منحصر شود و شکوفایی بخش‌های کشاورزی، صنعت، گردشگری، معدن، دام و شیلات، گیاهان دارویی و… را همزمان پیش خواهیم برد.

نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشبرد این امور نیازمند همراهی، مشارکت و پشتیبانی همه مردم، مسئولین و رسانه‌ها هستیم. پیشرفت امور و همراهی‌ها را مرتباً به شما مردم شریف و نجیب گزارش خواهم نمود.