طراحی دشمن از ضدانقلاب تا برخی از اقدامات شیطنت آمیز رسانه های داخلی در این هشتگ سازی مشهود است اما موضوع مهم تطهیرسازی و پاک کردن اصل ماجرای محکومیت این سه فرد برای پیشبرد اهداف سیاسی است.

به گزارش ازناخبربه نقل از راه دانا؛ فضای جوزدگی خبری و دنباله روی موضوعی که بسیاری از ماهیت اصلی آن خبر ندارد در شبکه های اجتماعی دیده می شود. نکته جالبتر اینکه برخی از رسانه های داخلی نیز با شیطنت خبری آب به آسیاب دشمن می ریزند. از دیروز که سخنگوی قوه قضائیه از اعدام سه تن از سارقان مسلح خبر داده است ضدانقلاب با مظلوم نمایی و هشتگ سازی سعی کرده است جو روانی علیه این اقدام قوه قضائیه ایجاد کند.این درحالی است که بسیاری از افرادی که این هشتگ را در توئیت های خود به کار می برند حتی از علت صدور این حکم درباره این سه فرد خبر ندارند. سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: آن‌ها برای ربودن اموال یکی از خانم‌ها با سلاح سرد و تهدید با اسلحه اقدام کرده بودند که برخی از بستگان آن خانم رسیدند و کمک کردند و باعث دستگیری این افراد شدند. بعد از دستگیری، مشخص شد در گوشی موبایل این افراد صحنه‌هایی که بانک و اماکن عمومی و اتوبوس‌های مربوط به شهرداری را آتش می‌زنند، موجود است و از اقدامات خرابکارانه و اعمال مجرمانه که انجام دادند، با جسارت فیلمبرداری کرده و برای برخی از خبرگزاری‌های خارج از کشور ارسال کرده بودند که در حافظه موبایل آن‌ها نیز موجود بود.   وی ادامه داد: اینگونه معلوم شد این افراد سارق مسلح اراذل و اوباشی هستند که در اغتشاشات دست به این جنایات زدند و خودشان، از اعمال مجرمانه خود بهترین مستندات را تهیه کرده بودند.  

  جالب است که ضدانقلاب حتی برای محکومانی که به دزدی مسلحانه روی آوردند و امنیت جامعه را خدشه دار می کنند نیز مظلوم نمایی می کند.   این در شرایطی است که بسیاری از افرادی که در توئیتر در حال هشتگ سازی هستند از خارج از کشور اقدام به این کار می کنند و در میان آنان ضدانقلاب، منافقین، اپوزیسیون خارج نشین و سلطنت طلبان فعالیت می کنند.

هشتگ سازی از کانادا!   جالب است که رسانه های داخلی با شیطنت خبری سعی دارند خط ضدانقلاب را هموار سازند. در همین راستا روزنامه اعتماد در کانال تلگرامی خود درباره علت محکومیت آنان اینگونه القا کرد که این افراد معترض گرانی بنزین بودند و به اعدام محکوم شده اند.

روزنامه اعتماد و خبر از هشتگ سازی عجیب!   خبرگزاری اصلاح طلب ایسنا هم دیروز در پوشش خبری نشست سخنگوی قوه قضائیه در یک مطلب سه بار به طور معناداری از کلمه «اعدام» استفاده کرده است و با عکسی قابل تامل از سخنگوی این مطلب را منتشر کرده است.  

پوشش معنادار خبری ایسنا از نشست سخنگو و تکرار کلمه اعدام و عکس قابل تامل!   وزارت خارجه آمریکا نیز به طور کاملا آشکاری دست به کار شده و در ایجاد تنش درباره این خبر تلاش کرده و حتی مشاور ارشد وزارت خارجه آمریکا نیز وارد گود جنگ روانی علیه کشورمان شده است که البته از سوی فعالان شبکه اجتماعی توئیتر به وی پاسخ داده شده است و موضوع قتل «جرج فلوید» سیاه پوستی که به بدترین شکل زیر زانوی پلیس آمریکایی جان داد و خفه شد به وی یادآوری شده است.  

  واکنش کارمند بی بی سی فارسی به سخنان مشاور وزارت خارجه آمریکا      جالب این است که در این میان حتی کارمند بی بی سی فارسی هم نسبت به توئیت و صحبت های مشاور وزیر خارجه آمریکا واکنش منفی نشان داده است. 

  با این حال طراحی دشمن از ضدانقلاب تا برخی از اقدامات شیطنت آمیز رسانه های داخلی در این هشتگ سازی مشهود است اما موضوع مهم تطهیرسازی و پاک کردن اصل ماجرای این سه فرد برای پیشبرد اهداف سیاسی است.  

  انتهای پیام/