گودرزی، نائیب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا به هیچ کدام از حقوق و قواعد بین الملل پایبند نیست گفت: ایجاد رعب و وحشت برای مسافران هواپیما نشان دهنده ذات پلید آنهاست و جمهوری اسلامی اُبهت آمریکا در هم شکسته است.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک عباس گودرزی با اشاره به تعرض جنگده های آمریکایی به هواپیمای ایرانی در آسمان سوریه اظهار داشت: آمریکا همواره با ملت ایران دشمنی داشته و همیشه علیه منافع این ملت قدم برداشته است؛ اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همه منافع آمریکا در منطقه زیر پا گذاشته شد و پیروزی انقلاب، خوی استکباری آمریکا را در هم شکست.

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اُبهت آمریکا در هم شکسته شد و از این رو سالهاست که آمریکا دست از دشمنی با ملت ایران برنمی دارد اما امروز جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی ۴۰ سال قبل نیست زیرا آمریکا هر حرکتی در برابر ملت ایران انجام دهد، هزینه سنیگنی خواهد داد و اگر یکی بزند ۱۰ تا می خورد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این هواپیمای ایران که در آسمان سوریه بود، هواپیمای نظامی نبوده اما آمریکا با این اقدام رعب و وحشتی برای مسافران ایجاد کرد و به ظاهر می خواهد زورآزمایی کند اما در باطن می داند که توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی با اشاره به این که این اقدامات حاکی از نقض حقوق بشر توسط آمریکا است گفت: این اقدامات نقض تمام حقوق و قواعد بین الملل است و بار دیگر ثابت شد که آمریکا به هیچ کدام از حقوق و قواعد بین الملل پایبند نیست.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: این اقدامات ذات پلید آمریکا را بار دیگر به دنیا نشان داد و تمام قوانین بین الملل را با رفتارش زیر پا می گذارد؛ امروز جمهوری اسلامی ایران به موازات قدرت رسیده و قدرت بازدارندگی بسیار بالایی دارد و کسی جرات رویارویی با این کشور را ندارد.
انتهای پیام/