لک رئیس اداره ارشاد و مجید مهدوی مسئول انجمن قران و عترت شهرستان ازنا با حضور در دفتر امام جمعه، با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه ازنا دیدار نمودند.

به گزارش ازناخبر؛ محمد لک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا در ابتدای این دیدار ضمن خیر مقدم و معرفی وضعیت فرهنگی شهرستان، گزارشی از فعالیت های قرآنی ارائه کرده و ارتباط حسنه فعالان قرآنی با یکدیگر و با نهادها و دستگاه ها را شاخصه این شهرستان خواند.

سپس مجید مهدوی مسئول انجمن قرآن و عترت ازنا نیز در سخنانی با تشکر از پیگیری ها و دغدغه های قرآنی امام جمعه محترم، در سخنانی گفت: خوشبختانه در شهرستان ازنا پتانسیل خوبی در زمینه قرآنی دارد و جوانان مستعد و توانمندی داریم که در رشته های حفظ و قرائت قرآن کریم فعالیت می کنند.

در ادامه حجت الاسلام سپهوند نیز با تشکر از فعالیت های قرآنی در شهرستان، بیان کرد: فعالیت های موسسات فرآن و عترت در ازنا مطلوب بوده اما با توجه به شرایط و ظرفیت های بالقوه در شهر، انتظاری می رود که فعالیت های قرآنی و کرسی های تلاوت در شهرستان به یک برنامه مستمر و دائمی تبدیل گردد.
امام جمعه ازنا با بیان اینکه برای فعالیت های قرآنی نباید منتظر بودجه و دستورالعمل ها بود، بلکه همه باید با انگیزه و همت اقدام کنند؛ تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری اولویت همه امور را کارهای فرهنگی می دانند و اولویت همه کارهای فرهنگی را نیز قرآن بر شمردند لذا بیش از پیش برگزاری محافل قرآنی در شهر و کشور احساس می شود.