به مناسبت روز پزشک، از پزشکان و کادر درمان این شهرستان تقدیر شد

به گزارش ازناخبر؛ به مناسبت روز پزشک و با حضور حجت الاسلام سپهوند امام جمعه ازنا، محمدی نژاد فرماندار، دکتر قیصری رئیس شبکه بهداشت، دکتر نبی پور رئیس بیمارستان امام علی (ع) ازنا و جمعی از پزشکان و کادر درمان مجاهد در مبارزه با کرونا، از کارکنان این حوزه در دفتر امام جمعه، تقدیر گردید.

حجت الاسلام سپهوند در این مراسم با تبریک روز پزشک، ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به پزشکان خدوم ازنا، گفت: از تمامی پزشکان و کادر درمانی که حضوری ایثارگرانه در پیشگیری و مقابله با کرونا داشته و افراد مبتلا را مورد درمان قرار می دهند، قدردانی ویژه داریم.

امام جمعه ازنا با بیان اینکه امروز جهاد فی‌سبیل‌الله تلاش و فعالیتی است که اکنون پزشکان، پرستاران و مجموعه پرسنل بیمارستان ها انجام می‌دهند، افزود: تلاش‌ها و خدمات کادر درمانی و جامعه سلامت در بحران اخیر ستودنی بوده و این جان‌فشانی‌ها ضامن سلامت و آرامش جامعه است.

ایشان یادآور شد: کادر پزشکی در این روزهای سخت و طاقت فرسا مانند دوران دفاع مقدس به خوبی نقش خود را ایفا کردند و همان گونه که در آن دوران به مداوای مجروحان می پرداختند؛ امروز نیز در سنگر درمان و خدمت رسانی با عشق و علاقه وصف ناپذیری به بیماران رسیدگی کردند.

در ادامه محمدی نژاد فرماندار ازنا در سخنانی با گرامیداشت روز پزشک، گفت: فداکاری و ایثارگری که شما عزیزان در این ایام انجام داده و می دهید یک همدلی مومنانه تمام عیار است و حتما اجر و پاداش آن را از خداوند متعال خواهید گرفت.

وی افزود: مردم و مسئولان ازنا قدردان تلاش ها و مجاهدتهای شبانه روزی شما عزیزان هستند و ان شاالله با ریشه کن شدن کامل این ویروس منحوس، با برگزاری مراسمی ویژه از تمامی تلاشگران عرصه سلامت و رزمندگان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان قدردانی خواهیم کرد.

در پایان با اهدای لوح و جوایزی، از زحمات پزشکان تقدیر بعمل آمد.