خادمی استاندار لرستان گفت: دستگاه های اجرایی پروژه های خود را با شتاب بیشتری پیگیری کنند ودو ماه فرصت برای تعیین تکلیف و جذب اعتبارات توسط دستگاه های استان در نظر گرفته شده که در غیر اینصورت اعتبارات در جای دیگری هزینه می شود.

به گزارش ازناخبر به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی با بیان اینکه دستگاه های اجرایی پروژه های خود را با شتاب بیشتری پیگیری کنند، اظهار داشت: با توجه به مبادله موافقتنامه ها، فعالیت‌های عمرانی و اقتصادی در استان، دستگاههای اجرایی هر چه سریعتر نسبت به انتخاب پیمانکار جدید یا صدور دستور کار به پیمانکاران فعلی اقدام کنند.

وی افزود: بنا بر تصمیم اتخاذ شده در این جلسه دستگاههای اجرایی که ظرف دو ماه آینده اقدامات خود را پیگیری نکنند، اعتبارات آنها در جای دیگر استان هزینه خواهد شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه در سال پایانی دولت پروژه هایی در سه حوزه برای استان تعریف شده است، تصریح کرد: در گام اول برای هر استانی پروژه‌های بزرگی در طرح « ۳۱ پروژه ۳۱ استان » در نظر گرفته شده که برای لرستان پروژه آزادراه خرم آباد_ بروجرد_ اراک تعریف گردیده و امیدواریم فاز اول آن با توجه به پیشرفت های خوبی که داشته است تا پایان سال جاری عملیاتی شود.

وی بیان کرد: در گام دوم پروژه های عمرانی و اقتصادی استان در قالب جهش تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) است، معین شده که باید هر چه سریعتر عملیاتی و در سال جاری به اتمام برسند.

خادمی خاطر نشان کرد: تعداد ۱۱۴ پروژه از محل اعتبارات توزیعی استان در گام سوم این طرح مشخص شده که در بازه زمانی تعریف شده و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

انتهای پیام/