تکلیف رقابتهای انتخابی اوزان باقی مانده تیم ملی کشتی آزاد با درخواست کادر فنی و موافقت متولیان فدراسیون تا پایان ماه جاری مشخص خواهد شد.

به گزارش ازناخبر، رقابت‌های انتخابی درون اردویی اوزان ۶۵ و ۷۹ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی صربستان در حالی صبح پنج شنبه هفته گذشته در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد که در پایان امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلوگرم و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم با کسب ۳ پیروزی مقابل حریفان خود به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

هر چند قرار بود پیکارهای انتخابی وزن ۷۴ کیلوگرم نیز در همین روز برگزار شود اما تست مثبت کرونای یکی از مدعیان، مانع از انجام آن شد تا این مسابقات به روزهای آتی موکول شود.

اما در این بین بسیاری از اهالی کشتی از ابهام در برگزاری انتخابی در اوزان باقی مانده انتقاد کردند که در ادامه کادر فنی با توجه به این موضوع، درخواست برگزاری انتخابی در اوزان دیگر را هم به رئیس فدراسیون کشتی ارائه داد.

حال با توجه به درخواست کادر فنی و نظر مساعد رئیس فدراسیون کشتی مبنی بر برگزاری رقابت‌های انتخابی و رعایت عدالت در تمامی اوزان قرار است پرونده این مسابقات با برگزاری مصاف درون اردویی طی هفته‌های آتی و نهایتاً تا پایان آبانماه بسته شود. بر این اساس می‌توان به تازه‌ترین اظهارات غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد اشاره کرد که اظهار داشت: «با توجه به زمان کم و وجود مدعیان زیاد در اکثر اوزان، شرایط در اوزان دهگانه کاملاً متفاوت است و به همین دلیل کادر فنی کتباً برگزاری رقابت‌های انتخابی را از رئیس فدراسیون خواستار شده است. همچنین این احتمال وجود دارد مسابقات ۷ وزن باقی مانده (۵۷، ۶۱، ۷۰، ۷۴، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم) نیز تا اواخر هفته برگزار شود.»

البته تلاش کادر فنی و آزادکاران مدعی تیم ملی برای برگزاری رقابت‌های انتخابی در حالی صورت می‌گیرد که برای چندمین بار، اما و اگرهای فراوانی در برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ صربستان مطرح شده است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر