انتظاری، مسئول بسیج جامعه زنان ازنا، گفت: ۵ سری جهیزیه توسط بسیج جامعه زنان به نوعروسان نیازمند در شهرستان ازنا اهدا شد.

ملیحه انتظاری در گفت‌وگو با ازناخبر، با اشاره به فعالیت‌های سازمان بسیج جامعه زنان برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی، اظهار داشت: این طرح از طرف بسیج جامعه زنان سپاه لرستان در کل استان در حال اجرا است، تعداد پنج سری کمک جهیزیه توسط بسیج جامعه زنان ازنا با همکاری حوزه‌های مقاومت خواهران، خیران، پیشکسوتان بسیج و موسسه خیریه حضرت معصومه(س) که همیشه کمک‌حال ما بوده‌اند به نوعروسان نیازمند و دارای مشکل معیشتی اهدا شد.

وی با اشاره به اهدای جهیزیه‌ها هم‌زمان با ایام آغاز امامت حضرت مهدی(عج) و میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)، افزود: بسیج جامعه زنان ازنا در سال‌های گذشته کمک جهیزیه‌هایی را هم‌زمان با اعیاد و مناسبت‌های مختلف سال، در اختیار محرومان، نیازمندان و ایتام شهرستان قرار داده است.

مسئول بسیج جامعه زنان ازنا با اشاره به اینکه اجرای این طرح توسط حوزه‌های مقاومت بسیج خواهران ادامه دارد، عنوان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک باهمت مسئولان و خیرین شاهد ایثار و ازخودگذشتگی مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان ازنا در کمک به نیازمندان بوده و شادی را در دل نوعروسان نیازمند پدیدآوریم.

انتهای پیام/

انتهای پیام /