سردار مرتضی کشکولی گفت: فعالیت ۲ هزار گروه جهادی در لرستان/حضور جهادگران در عرصه های بحرانی برای خدمت به مردم بی نظیر است

 

به ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی در جمع گروه های جهادی بسیج سازندگی استان لرستان، اظهار داشت: تقویت هماهنگی بین گروه های جهادی بستر تقویت خدمت رسانی به مردم است و گروه های جهادی باید نقشه راهی از محرومیت ها و نیازمندی های استان  تهیه کنند که در فعالیت های گروه های جهادی مهمان مورد ملاک قرار گیرد.

وی افزود: وجود این بانک اطلاعاتی در همه حوزه های عمرانی، بهداشت و درمان، فرهنگی می تواند گام مهمی در ساماندهی فعالیت های جهادی و اثر بخشی فعالیت های جهادی باشد.

فرمانده سپاه لرستان با تاکید بر اتحاد و همدلی بین گروه های جهادی گفت: این وحدت بستر ساز محرومیت زدایی است و وحدت گروه های جهادی بستر هم افزایی و افزایش توان عمومی برای رفع مشکلات است.

سردار کشکولی با اشاره به  فعالیت دو هزار و ۱۰۰ گروه جهادی در استان بیان کرد: هماهنگی و وحدت بین گروه های جهادی و سازماندهی امکانات برای مقابله بحران کرونا ضروری است.

فرمانده سپاه استان لرستان با اشاره به خدمات گروه های جهادی در سیل لرستان، خاطرنشان کرد: در سیل سال گذشته ۷۲۰ گروه جهادی به یاری مردم استان آمدند و بالغ بر ۱۲ هزار و ۹۱ جهادگر از سراسر کشور در قالب گروه های مردمی و جهادی به یاری سیل زدگان استان شتافتند که ۱۸۴ گروه، جهادگران دانشجو بودند.

وی بیان کرد: گروه های جهادی چه در مقابله با بحران کرونا و چه در رزمایش کمک های مومنانه حضوری موثر داشته اند که با مشارکت روحانیون حتی یک کرونایی جان باخته هم بدون غسل و کفن دفن نشده است.

سردار کشکولی اظهار داشت: دو هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان آماده هستند که باید از این ظرفیت بزرگ برای محرومیت زدایی و تقویت خدمت به مردم بهره گرفته شود.

وی با اشاره به این که تقویت وحدت و همدلی بین گروه های جهادی، بسیج و مردم بستر توسعه خدمت رسانی به مردم است گفت: گروه های جهادی برای مردم کار می کنند و همیشه گروه های جهادی در میدان عمل حاضر هستند.

فرمانده سپاه لرستان افزود: فعالیت های جهادی براساس نیاز مردم، محرومیت زدایی و تقویت خدمت رسانی به مردم انجام می شود و برای تقویت خدمت رسانی نباید موازی کاری صورت گیرد.

سردار کشکولی با اشاره به فعالیت ۵۱ گردان بیت المقدس در استان، گفت: ۵۱ گروهان این نیرو در صورت ارائه تجیهزات و ابزار آماده خدمت در زمان های بحران است.

انتهای پیام/