عباس گودرزی گفت:امنیت شغلی، هدف اصلی طرح ساماندهی استخدام کارکنان است/جلوگیری از ولنگاری در قرادادها

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک ، عباس گودرزی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : یکی از مشکلات در نظام اداری استخدامی، بحث تعدد قراردادها و ولنگاری در کیفیت قردادها است که دستگاه ها با نیروهای خود دارند.

وی افزود: نیروهای دستگاه ها با عناوین مختلفی مانند شرکتی، پیمانی، قرادادی و… مشغول به کار هستند که مهمترین مشکل نبود امنیت شغلی برای این نیروها است.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی دو نیرو با یک ماموریت کاری در یک دستگاه مشغول به کار هستند اما حقوق آنها متفاوت است که این امر سبب بی انگیزه شدن نیروها می شود.

گودرزی بیان کرد: گاهی نیرویی ۲۷ سال در یک دستگاه به عنوان شرکتی فعالیت دارد و ضروری است که نیروهایی که به وجود آنها در دستگاه ها نیاز است تعیین تکلیف شوند.

وی با اشاره به اجرای این طرح عنوان کرد: جلسات طرح ساماندهی استخدام کارکنان هفته آینده برگزار می شود البته این طرح اعلام وصول شده و کمیسیون اجتماعی ارسال شده است که در راستای اجرای این طرح، نیروها به پیمانی و رسمی تقسیم بندی می شوند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: نیرویی که به خدماتش نیاز است باید تعیین تکلیف شود و این طرح کامل و جامع است که انتظار داریم دولت در کنار مجلس کمک کند تا ساماندهی نیروها انجام  شود.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح امیدواریم یک گام به سمت جلوحرکت کنیم که هم عدالت در فرصت های شغلی رعایت می شود و کارکنان با انگیزه بالایی کار خود را انجام می دهند.

انتهای پیام/