به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رئیس اداره ارشاد اسلامی و رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند دیدار کردند

به گزارش ازناخبر؛ محمد لک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ازنا به همراه ورمزیار رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان با حجت الاسلام سپهوند دیدار کردند.

حجت الاسلام سپهوند در این دیدار با اشاره به اهمیت کتاب و فرهنگ کتابخوانی؛ اظهارداشت : امروزه کتاب و کتابخوانی از مقوله های مهم فرهنگی کشور ما محسوب می شود وجایگاه و نقش آنها در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این امر وظیفه و رسالت متولیان این حوزه را در ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه، افزون می کند.

ایشان با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم از قلم در سوره القلم قسم یاد کرده و آنرا به عنوان وسیله ای برای انتقال علم بیان می کند؛ گفت: گسترش فرهنگ کتابخوانی، یکی از راه حل های برون رفت از مشکلات و آسیب های اجتماعی است که باید در تمامی سنین نهادینه شود تا بتوان جامعه ای سرشار از خلاقیت و ایده های نو پرورش داد.

در ادامه ورمزیار رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ازنا نیز با تشکر از حجت الاسلام سپهوند، عنوان کرد: رسالت کتابخانه های عمومی ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه است و برای دستیابی به این مهم، کتابخانه های عمومی نیازمند همکاری و همیاری تمام ارگان ها، ادارات و نهادها هستند.

انتهای پیام/