سرهنگ مصطفی دالوند گفت: محدودیت های کرونایی عبور و مرور از شنبه در لرستان اجرا می شود

به گزارش ازناخبر، سرهنگ مصطفی دالوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: به دلیل شیوع کرونا و گسترش این ویروس، محدودیت هایی در استان ها و شهرهای کشور در حال اعمال است و با توجه به وضعیت قرمز استان لرستان، محدودیت های عبور و مرور از شنبه آغاز می شود.

وی افزود: از روز شنبه اول آذر در شهرهای قرمز و نارنجی ورود خودروهای غیر بومی و خروج خودروهای بومی ممنوع است و در صورت اصرار و عدم تمکین از اجرای این محدودیت، در شهرهای قرمز خودروها یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شوند.

رئیس پلیس راه لرستان تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، خودروهای عمومی، امدادی، انتظامی و یا افرادی که با ارائه مدارک به دلیل شغل کاری و یا ارجاع به مراکز درمانی چاره ای جز ورود و خروج نداشته باشند، منعی ندارد.

دالوند عنوان کرد: در استان لرستان شهرهای خرم آباد، بروجرد و سلسله قرمز و مابقی شهرها نارنجی هستند که خروج خودروهای بومی و ورودی خودروهای غیر بومی به این شهرها ممنوع می باشد.

وی بیان کرد: نیروهای پلیس راه برای اجرای این محدودیت ها برنامه ریزی و آمادگی لازم را دارند که این طرح را در استان اجرا نمایند.

رئیس پلیس راه لرستان با اشاره به نقش محدودیت ها در کاهش شیوع کرونا خاطر نشان کرد: اجرای این محدودیت ها نقش زیادی در کاهش کرونا دارد که ضروری است تا همه مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت ها همکاری نمایند تا شیوع این بیماری کاهش یابد.

انتهای پیام/