حجت الاسلام علی سپهوند گفت: راه برون رفت از مشکلات کشور؛ اقتدا جدی به تفکر بسیجی است.

حجت الاسلام علی سپهوند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر به مناسبت هفته بسیج ضمن تبریک فرارسیدن این‌هفته، اظهار داشت : ظرفیت و توانایی جوانان بسیجی در همه عرصه ها تأثیرگذار و قابل تقدیراست .

ایشان با بیان اینکه راه برون رفت مشکلات کشور؛ اقتدا جدی به تفکر بسیجی است؛ ابراز کرد: این تفکر توسط امام راحل عملیاتی شد و امروز این پرچم عظیم و بزرگ به دست بسیج قهرمان است.

امام جمعه ازنا راه بسیج را راه پیشرفت، مقاومت و ماندگاری عنوان کردن و گفت: امروز برای برطرف کردن مشکلات کشورمان باید ویژگی های ارزشمند بسیج در میان مردم و مسئولان تجلی پیدا کند.

حجت الاسلام سپهوند امنیت و عزت کنونی را مرهون رشادت های جوانان بسیجی و شهدا عنوان کرد و گفت: بسیج متعلق به یک طبقه خاص نیست و همه ملت ایران بسیجی هستند و اکنون بسیج الگوی بسیاری از جوانان در کشورهای عراق، یمن ، فلسطین و لبنان برای مقابله با استکبار جهانی و سلطه گران شده است.

امام جمعه ازنا با تاکید بر اینکه بسیج و تفکر بسیجی همواره کارگشا بوده است، افزود: فعالیت گروه‌های جهادی در ایام کرونا نمونه بارز عملکرد بسیجان در طول این چهار دهه انقلاب اسلامی بوده است.

خطیب جمعه شهرستان ازنا بر لزوم تقویت فرهنگ بسیجی در عرصه‌های مختلف تاکید کرد و افزود : باید فرهنگ بسیجی را در جامعه نهادینه شود چون در جامعه کنونی تنها نهادینه کردن فرهنگ بسیجی است که می‌تواند بسیاری از معضلات جامعه را سروسامان دهد.

انتهای پیام /