محمد محمدی نژادفرماندار شهرستان ازنا به مناسبت هفته مبارک بسیج پیامی صادر نمود.

به گزارش ازناخبر؛ محمد محمدی نژاد به مناسبت هفته مبارک بسیج پیامی صادر کرد که متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد. (امام خمینی رحمت الله علیه )

هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگاران شجره طیبه‌ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس که از همه اقشار مردم، دانش آموز، دانشجو، معلم ؛روحانی، و کسبه و بازاریان ؛کارمندان همه و همه به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد.

بسیج همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است. بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی، حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است، از خدمات پزشکی تا ضدعفونی معابر و کمک‌های مومنانه و به قول مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت، اینک، اندیشه فراگیر و گسترده در کشور است.

اینجانب هفته مبارک بسیج را به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه شهرستان ازنا تبریک عرض می‌نماییم و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.

انشاءالله

انتهای پیام/