در گرامیداشت هفته بسیج، سرهنگ سالاروند فرمانده، حجت الاسلام کولیوند مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه ازنا و جمعی از پاسداران این شهرستان، با حضور در دفتر امام جمعه، با حجت الاسلام و المسلمین سپهوند امام جمعه محترم این شهرستان، دیدار نمودند.

به گزارش ازناخبر، حجت‌الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان ازنا در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، تبعیت و پیروی از مقام معظم رهبری( مدظله العالی) را شاخص و افتخار بسیجیان دانست و گفت: در شرایط بحرانی و امنیتی، اوج اعتماد نظام اسلامی و مردم، به سپاه و بسیج بوده و پاسداران و بسیجیان همواره در همه امور مورد وثوق رهبر معظم انقلاب و مردم بوده اند و جایگاه رفیعی در انقلاب برخودار هستند.

امام جمعه ازنا افزود: کار و تفکر بسیجی برای خداست و هرجایی که نیاز به کمک بسیج بود و تفکر بسیجی به نمایش گذاشته شد؛ به موفیقت و پیروزی رسیدیم.

ایشان تصریح کرد: بسیج با تبعیت از فرهنگ ذلت ناپذیری خود را در عرصه های مختلفی چون عرصه های نظامی، علمی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و… نشان داده و زمانی که این فرهنگ در هر عرصه ای وارد شده محصولی جز عزت و اقتدار و عظمت برای نظامی اسلامی به همراه نداشته است.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار سرهنگ غلامرضا سالاروند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ازنا به بیان برنامه های هفته بسیج، پرداخت.

انتهای پیام/