فدراسیون کشتی پیگیر بهبود شرایط کاری محسن مدهنی دارنده مدال برنز کشتی فرنگی نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ است.

به گزارش ازناخبر ، در چند روز گذشته کلیپی از محسن مدهنی فرنگی کار اندیمشکی در فضای مجازی پخش شد که این کشتی‌گیر گلایه هایی در مورد شرایط کاری خود داشت.

بر این اساس فدراسیون کشتی به محض اطلاع از این موضوع ضمن تماس با این کشتی گیر و پیگیری مشکلات وی، نامه نگاری با کمیته ملی المپیک در جهت کمک به این قهرمان کشتی داشت.

در ادامه اقدمات فدراسیون کشتی برای بهبود شرایط این کشتی گیر مقرر شد تا با هماهنگی نصیرزاده رئیس سازمان لیگ، این کشتی گیر در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی با تیم سیرجان قرارداد منعقد نماید تا از منفعت مالی این مسابقات نیز بهره مند شود.

همچنین یزدانی نیا نایب رئیس سازمان لیگ نیز پیشنهاد اشتغال به کار در یک شرکت خصوصی در اهواز را به این کشتی گیر داده است، تا این کشتی گیر ضمن انجام تمرینات کشتی خود، مشغول به کار نیز باشد که این مورد در صورت موافقت مدهنی سریعاً انجام خواهد شد.

با توجه به تماس تلفنی امامی سخنگوی فدراسیون کشتی با این کشتی گیر مقرر شد اگر این کشتی گیر درخواست استخدام در سازمان و یا نهادی داشته باشد فدراسیون کشتی مکاتبات و پیگیری های لازم را انجام دهد که به درخواست این کشتی گیر این موضوع به بعد از برگزاری رقابت های لیگ برتر موکول شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی فدراسیون کشتی