جعفربارانی گفت: ۲۶ هزار بسته بهداشتی در لرستان توزیع می شود.

به گزارش ازناخبر، جعفر بارانی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در کشور یک میلیون بسته بهداشتی را برای توزیع در میان نیازمندان در نظر گرفته  که سهم استان لرستان از این تعداد ۲۶ هزار بسته بوده است.

وی افزود: بسته های بهداشتی شامل ژل ضدعفونی کننده و ماسک بوده که بیش از ۶۰۰ میلیون تومان برای این بسته ها هزینه شده است.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان تصریح کرد: این بسته ها برای استان در چند مرحله توزیع می شود که مرحله اول آن شامل ۹ هزار بسته در شهرستان های الیگودرز، سلسله، ازنا و خرم آباد توزیع شده و مراحل بعدی در بین شهرستان های دیگر توزیع می شود.

وی عنوان کرد: در استان لرستان ۱۴ قرارگاه با بیش از ۷۰۰ گروه و فعال اجتماعی تشکیل شده که در ایام کرونا اقدامات قابل توجهی را انجام داده اند.

بارانی با اشاره به توزیع بسته های معیشتی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بسته های معیشتی و بهداشتی را در نظر گرفته و در بین نیازمندان توزیع کرده است که در مرحله جدید این برنامه قرار شده که حدود ۲۴ هزار بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان خاطر نشان کرد: علاوه بر این اقدامات برنامه های دیگری در بحث گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر و محلات نیز صورت گرفته است.

انتهای پیام/