ویسکرمی، مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان با بیان اینکه 6800 شغل توسط بنیاد برکت در استان ایجاد شده است گفت: ۱۰۵۸ طرح اقتصادی در روستاهای لرستان اجرا می شود.

به گزارش ازناخبر ، حامد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: طی سال ۹۸ و از ابتدای سال جاری تاکنون توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ۶۵۷ روستا هدف گذاری شد که در نهایت با پرداخت تسهیلات خرد و قرض الحسنه، ۶۸۰۰ طرح خود اشتغالی اجتماع محور در استان ایجاد شد.

وی افزود: همچنین هزار و ۵۸ طرح دیگر تا پایان سال در روستاهای استان راه اندازی می شود و در قالب این طرح تلاش شده تا با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و ایجاد شرایط برای افراد جوایای کار در روستاها شغل ایجاد شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان تصریح کرد: در مجموع ۲۳۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال توسط بنیاد برکت پرداخت شده است.

ویسکرمی عنوان کرد: در آبان ماه سال جاری نیز با پرداخت بیش از ۵۱ میلیارد تومان تسهیلات به منظور تکمیل، توسعه و سرمایه در گردش به ۲۶ واحد تولیدی، خدماتی و صنعتی در استان موافقت شده که پرداخت این تسهیلات به حل مشکلات این واحدها و رونق تولید وحفظ اشتغال می انجامد.

وی بیان کرد: این طرح ها در مرحله عقد قرارداد است و با پرداخت این تسهیلات ۷۳۱ شغل جدید برای افراد جویای کار در استان فراهم می شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در حوزه های مختلف، خدمات متنوعی را به مردم ارائه می دهد که اشتغال زایی برای جوانان جویای کار یکی از موثرترین فعالیت های آن به شمار می رود.

انتهای پیام/