محمد محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا در آخرین روز کاری خود با امام جمعه ازنا دیدار کرد.

به گزارش ازناخبر ، محمد محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا در آخرین روز کاری خود به همراه پوریان معاون سیاسی امنیتی فرماندار با امام جمعه ازنا دیدار کرد.

حجت الاسلام سپهوند در این دیدار با تقدیر از زحمات فرماندار شهرستان ازنا، اظهار داشت : خدمت رسانی ‌به مردم هیچ زمانی پایان ندارد و همه ما سرباز این نظام هستیم و هرگز نباید آهنگ رشد و توسعه کشور متوقف شود.

ایشان با اشاره به اینکه وظیفه مدیران و مسئولان خدمت صادقانه به مردم است؛ اضافه کرد: فلسفه وجودی مدیران در نظام اداری و شان نزول مسئولان در سیستم مدیریتی کشور، تنها خدمت به مردم می‌باشد و اگر ما خدمتی درجامعه انجام دادیم موجب رضایت الهی شده و در اذهان می ماند.

در پایان محمدی نژاد فرماندار ازنا نیز با تشکر از حجت الاسلام سپهوند عنوان کرد : پذیرش مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران و قرار گرفتن در صف خدمتگزاران مایه افتخار و مباهات برای هر مسئولی می باشد و باید در این مسیر به دور از هر مسئله‌ای با خلوص نیت، به دنبال ارتقاء سطح خدمات رسانی و ایجاد رضایتمندی در مردم باشیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت در شهرستان ازنا افتخاری برای بنده بود؛ خاطرنشان کرد: خداوند را شاکرم که که توفیق خدمتگذاری به مردم شریف و فرهیخته شهرستان ازنا را عطا کرد و لازم می دانم از تمامی شهروندان باصفای و مومن ازنایی تشکر و قدردانی نمایم.

انتهای پیام /