سردار کشکولی گفت: تحول دینی در ایران و جهان، احیای معرفت و معنویت اولین و مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در همایش هادیان سیاسی سپاه و بسیج لرستان با اشاره به محتوای ماندگار و روشنگرانه بیانیه گام دوم انقلاب در مقابله با جریان تحریف اظهار داشت: تحول دینی در ایران و جهان، احیای معرفت و معنویت اولین و مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی با کنار زدن نظام دوقطبی غرب و شرق و ارائه دین، خطای نظری مکتب‌های سوسیالیسم و کمونیست را در دنیا نمایان کرد تا جایی که دو تفکر سکولار و کمونیست به زباله‌دان تاریخ فرستاده شدند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: امروز اسلامیت در شکل و ماهیت جمهوری اسلامی ایران وجود دارد؛ وضع و تأیید هر قانون برای کشور باید سیر تطبیق با اسلام ناب محمدی(ص) را توسط فقیهان و حقوق‌دانان طی کند.

وی با اشاره این‌که حکومت ما مبتنی بر قرآن و دین است خاطرنشان کرد: دین به‌عنوان راه نجات‌بخش، توده‌های عظیم مردم را بر ضد استبداد و استکبار بسیج کرد و موجب اخوت، برادری و وحدت اسلامی در داخل و خارج از کشور شده است.

سردار کشکولی با اشاره به نهادینه شدن مدیریت جهادی در کشور تصریح کرد: امروز نخبگان بسیجی با عضویت در گروه‌های جهادی در تمام عرصه‌های موردنیاز کشور حضور دارند، چون دین حاکم است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: پشتیبانی از مستضعفین، مقابله با ظالمین، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برادری، انفاق، وقف، مواسات، تعامل، عفاف و حجاب، احیای ارزش و منزلت معنوی زنان ازجمله کارکردهای دین و معنویت به شمار می‌رود.

انتهای پیام/