بازگیران گفت: امتحانات دی ماه مقطع متوسطه اول و دوم غیر حضوری برگزار می شود و در مناطقی که آموزش ها حضوری بوده می توانند در صورت فراهم بودن شرایط امتحانات را حضوری برگزار کنند.

به گزارش ازناخبر، نصراله بازگیران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: شیوه برگزاری امتحانات در مناطق مختلف به شهرستان ها اعلام شده تا با توجه به شرایط کرونا و تمهیدات لازم، اقدام به برگزاری امتحانات کنند.

وی با اشاره به اینکه امتحانات دی ماه به صورت غیر حضوری برگزار می شود افزود: امتحانات مقطع متوسطه اول و دوم در استان به صورت غیر حضوی و با مسئولیت معلم و نظارت مدیر در سامانه شاد و یا سامانه های دیگر برگزار می شود.

معاون آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: امتحانات دی ماه از ششم تا بیست و پنجم ادامه دارد، البته در مناطقی که آموزش ها را به صورت حضوری ارائه داده اند، می توانند در صورت فراهم بودن شرایط لازم به صورت حضوری برگزاری کنند، این موضوع مربوط به مدارسی است که تعداد دانش آموزان بسیار کمی دارد که بیشتر مدارس عشایری است.

بازگیران با اشاره به اینکه امتحانات نهایی بزرگسالان و جاماندگان به صورت حضوری برگزار می شود گفت: دروس جامانده پایه دوازدهم سال گذشته و بزرگسالان در استان قرار است که در ۴۸ حوزه امتحانی با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شود.

وی بیان کرد: همچنین ۵۰ نفر در استان که داوطلبان آزاد و بزرگسال پایه نهم هستند نیز به صورت حضوری امتحان می دهند ولی مابقی دانش آموزان مدارس در همه شهرها به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

معاون آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: همچنین در صورتی که ارزشیابی به صورت آنلاین وجود نداشته باشد معلم می تواند همان نمره مستمر و فعالیت های دانش آموز را طی این چند ماه به عنوان نمره اصلی ثبت نماید.

انتهای پیام/