المپین تکواندوی ایران گفت: مسابقات قهرمانی آسیا برای من دست‌گرمی نیست و تلاش می‌کنم که در مسابقات اردن هم با یک طلای خوش‌رنگ به ایران برگردم.

به گزارش ازناخبر،میرهاشم حسینی، المپین ملی‌پوش تکواندوی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره شرایط اردویی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: تقریباً ۳ هفته‌ای می‌شود که وارد فاز جدید اردویی شده‌ایم و فدراسیون تکواندو نیز تمام تلاش خودش را برای برگزاری هر چه بهتر این اردو انجام داده. فکر می‌کنم این اردو با اردوهایی که تا الان تجربه کرده‌ایم متفاوت باشد و در ابعاد فنی هم تفاوت‌های زیادی حس می‌شود.

وی در خصوص علت این تفاوت عنوان کرد: بالاخره مسابقات لیگ برتر را در پیش داریم و تا الان هم به ۸۰ درصد آمادگی لازم برای شرکت در این مسابقات رسیده‌ایم. فشار تمرینات در این اردو بیش‌تر از سایر اردوهاست و کادرفنی تیم ملی هم با توجه با این‌که مسابقه نداشتیم، تا به الان برای ما برنامه‌های بدنسازی و رفع اشکال را تدارک دیده بودند که در این اردو دیگر وارد فضای تمرین برای مبارزه و مسابقه شدیم.

حسینی در خصوص برنامه‌های آتی فدراسیون برای ملی‌پوشان تکواندوی ایران گفت: تاریخ مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ اردن مشخص شده و قرار است که اواخر فروردین‌ماه این بازی‌ها پیگیری شود. فدراسیون تکواندو همچنین از حضور ما در مسابقات لیگ برتر حمایت کرده و آقای عسگری هم اعلام کرده‌اند که معیار انتخابی تیم ملی بر اساس نتایج لیگ است.

نماینده تکواندوی ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مورد حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: من هر مسابقه‌ای که تا به امروز شرکت کرده‌ام، برای موفقیت و با قدرت تمام بوده و خدا را شکر هیچ‌وقت دست خالی برنگشته‌ام. این مسابقات برای من دست‌گرمی نیست و تلاش می‌کنم که در مسابقات اردن هم با یک طلای خوش‌رنگ به ایران برگردم.

وی همچنین افزود: البته هنوز تصمیم نهایی برای اعزام ملی‌پوشان به مسابقات اردن اتخاذ نشده و ما منتظر صلاحدید و نظر کادرفنی هستیم، اما چیزی که تا الان مشخص است، به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهم شد و امیدوارم که پرچم کشورم را در این آوردگاه هم به اهتزاز دربیاورم.

میرهاشم حسینی درنهایت با اشاره به وضعیت نامعلوم رقبایش برای کسب مدال طلای المپیک، بیان داشت: در حال حاضر و از طریق فضای مجازی وضعیت ۶ نفر رقیب احتمالی‌ام را زیرنظر دارم و با کادرفنی هم مدتی را صرف مسئله آنالیز وضعیت رقبا، ایرادیابی در مبارزه و تکنیک‌های نقطه‌زنی کرده‌ام تا بتوانیم از نقاط ضعف حریفان استفاده کنیم.

انتهای پیام/