کشکولی گفت: ملت ایران در 9 دی با حضور پرشور در صحنه، موج بصیرت سیاسی و انقلابی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ازناخبر، سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در فتنه ۸۸ عده ای خواص دچار انحراف شدند که این افراد بی بصیرت، ولایت فقیه و مبنای حکومت دینی را خوب فهم نکرده بودند.

وی افزود: این افراد در انتخابات ریاست جمهوری، تقلب را بهانه کردند در حالی که در هر سطحی راهکارهای قانونی وجود دارد اما چون ماهیت آنها مخالف دین، انقلاب و نظام بود سواستفاده کردند و با این اقدامات سعی داشتند تا ماهیت دینی انقلاب نتواند مسیر خود را ادامه دهد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: فتنه ۸۸ ناشی نگاه لیبرالیستی متاثر از نگاه غرب با اصل انقلابی گری و مبنای دینی بود که هشت ماه این اغتشاش ها و درگیری ها ادامه داشت و سرانجام ملت با بصیرت ایران اسلامی در روز ۹ دی به صحنه آمدند که این روز به عنوان روز بصیرت نامگذاری شده است.

کشکولی عنوان کرد: مردم ایران اسلامی بدور از گرایشات سیاسی در صحنه حاضر شدند و به فتنه پایان دادند و در واقع آتش فتنه ۸۸ با درایت مقام معظم رهبری و حضور مردم خاموش شد.

وی با بیان اینکه در روز ۹ دی مردم با حضور خود موج بصیرت سیاسی و انقلابی را به نمایش گذاشتند گفت: ملت ایران در این روز حماسه تاریخی خلق کردند و دفاع خود را از آرمانها و ارزشها بار دیگر اعلام نمودند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان افزود: روز ۹ دی باید گرامی داشته شود و روشنگری این ایام ضروری است که بیان شود در این سال چه اتفاقی رخ داد و ملت ایران با حضور خود چه حماسه ای را ثبت کردند.

انتهای پیام/