طهماسبی گفت: نمایشگاه مجازی کتاب با موضوع «سردار دل‌ها» به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی در لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش ازناخبر ؛ فرشته طهماسبی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به دلیل شیوع کرونا بسیاری از برنامه‌ها در فضای مجازی برگزار می شود که برنامه هایی برای سالروز شهادت شهید سلیمانی در نظر گرفته شده و در فضای مجازی برگزار می شوند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب افزود: این نمایشگاه به صورت مجازی با موضوع سردار دلها (جبهه مقاومت) در ۳۴ کتابخانه استان برگزار می شود.

مدیرکل کتابخانه های لرستان تصریح کرد: در این برنامه کتابداران هر کتابخانه، کتاب هایی که مرتبط با سردار سلیمانی است را به همراه صوت و کلیپ در فضای مجازی منتشر می کنند.

طهماسبی عنوان کرد: از دیگر برنامه های این مناسبت، نشست کتابخوان با موضوع مقاومت است که این برنامه نیز به صورت مجازی برگزار خواهد و یک برنامه نیز در الشتر به همین مناسبت در نظر گرفته شده که همراه با سخنرانی نماینده این شهرستان است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه طریقت سلیمانی گفت: این مسابقه کتابخوانی به صورت کشوری در حال برگزاری است که از ۲۵ آذر آغاز و تا ۲۵ دی ماه ادامه دارد.

مدیرکل کتابخانه های لرستان گفت: این مسابقه در سه رده کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می شود که شامل بخش های مختلفی از جمله نقاشی، دلنوشته و خاطره نویسی است.

طهماسبی با اشاره به شخصیت شهید سلیمانی افزود: حاج قاسم شخصیتی بی نظیر داشتند که رفتار و اقداماتش در این سالها در کتاب های مختلفی نوشته شده و با مطالعه می توان بیشتر این شخصیت بزرگ را شناخت.

انتهای پیام/