جلسه مشترک اعضای شورای تامین شهرستان های ازنا و شازند به ریاست بهمنی فرماندار شهرستان ازنا امروز با حضور کلیه اعضا در فرمانداری ازنا برگزار گردید.

به گزارش ازنا خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری حشمت بهمنی فرماندار ازنا اظهار داشت :طی سال‌های اخیر انتقال کالای قاچاق توسط رانندگانی موسوم به شوتی ها ،خودروهای فاقد پلاک ،پلاک مخدوش و…. از چالش‌ها و معضلات جاده‌ای خصوصاً در محور ازنا به شازند است که امنیت مردم را در این مسیر به خطر می‌اندازد .

فرماندار ازنا افزود: هم افزایی دستگاههای متولی، تعامل و همکاری مراجع قضایی و صدور مجوزهای لازم در راستای برخورد با خودروهای شوتی وتشدید اقدامات کنترلی در این محور می‌تواند از راه‌های اصلی مقابله با این پدیده باشد.

بهمنی در ادامه عنوان کرد: وقوع تصادفات متعدد و ناگوار باعث شده تا محور ازنا به شازند همواره به عنوان یک دغدغه و نگرانی مردم و مسئولین تبدیل شده باشد که همین موضوع لزوم تسریع در چهارخطه کردن این محور را نشان می دهد.

بهمنی گفت : لذا همکاری و هماهنگی و تعامل در این خصوص که مربوط به هر دو شهرستان است می تواند در برطرف ساختن مشکلات و تسریع در انجام کارها بسیار مثمر ثمر باشد

ایشان با بیان اینکه هدف از برگزاری اینگونه جلسات ، تعامل و پیگیری ایجاد امنیت در محور مواصلاتی ازنا و شازند است عنوان کرد : ایجاد این امنیت در محور مواصلاتی پاسخ به مطالبات واقعی مردم است و ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد تا رضایت مردم را جلب نماییم.

فرماندار ازناتصریح کرد : افزایش گشت‌های مشترک انتظامی، پیگیری استقرار پایگاه ایست بازرسی، افزایش ایمنی جاده مواصلاتی ازنا به شازند، پیگیری ادامه روند تکمیل چهار بانده کردن جاده ازنا شازند ، وهمچنین استقرار پلیس راه ازنا _شازند و فعال کردن پلیس راه حسین آباد شهرستان شازند از مهمترین موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

انتهای پیام /