حجت الاسلام طباطبایی گفت: مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه(س) در 14 امامزاده با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش ازناخبر حجت الاسلام سید محمد طباطبایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مهمترین برنامه سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) روز یکشنبه در ۱۴ امامزاده شاخص استان برگزار می شود که با توجه به وضعیت استان قرار شد که این برنامه به صورت حضوری و با رعایت همه پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

وی افزود: «بانوان ولایی» برنامه ای است که در مراسم سوگواری بزرگ بانوی اسلام برگزار خواهد شد و این برنامه به صورت مستقیم و زنده از طریق فضای مجازی نیز پخش می شود تا افرادی که تمایل دارند در این برنامه بتوانند به صورت مجازی حضور داشته باشند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به الگو گیری از حضرت فاطمه(س) عنوان کرد: حضرت زهرا(س) نگاه خاصی به مسئله امامت و ولایت داشتند و توجه به این موضوع سبب اتحاد و وحدت بین مسلمانان می شود که باید از سیره و روش این بزرگواران در زندگی بهره ببریم.

حجت الاسلام طباطبایی با بیان اینکه کمک مومنانه همچنان در استان ادامه دارد گفت: از ابتدای شیوع کرونا خیرین، هیات های مذهبی و مردم برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا بسته های معیشتی را تهیه کردند و این برنامه در مناسبت های مختلف برگزار می شود.

وی بیان کرد: در همین راستا ۴۰۰ بسته معیشتی تهیه شده که قرار است ۲۰۰ بسته در خرم آباد و ۲۰۰ بسته در شهرستان نورآباد توزیع شود، البته تاکنون این میزان بسته تهیه شده و در صورت تهیه بسته های دیگر، در شهرستان ها نیز توزیع می شود.

انتهای پیام/