سید حسین حسینی گفت : باشگاه شاهین ازنا از حضور در مرحله نهایی مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان لرستان انصراف داد.

سید حسین حسینی سر مربی تیم شاهین ازنا در گفتگو با خبرنگار ازناخبر اظهار داشت : با توجه به حضور ۶ بازیکن باشگاه شاهین در مسابقات لیگ برتر جوانان و نوجوانان کشور (یاسین قائدی، محسن کبیری، سیامک فلاحی، امیرحسین عسگری، متین آقابگلوی و امیرمهدی زوله) و اهمیت این مسابقات، مدیریت باشگاه شاهین با این عزیزان همکاری و کمک نمودند .

حسینی یاد آور شد: همچنین با توجه ۶ بازیکن باقیمانده و عدم اجازه کمیته فوتسال استان برای جایگزینی بازیکنان، عملاً نمی‌توان به مسابقات ادامه داد و به همین دلیل از ادامه مسابقات لیگ برتر استان انصراف دادیم.

ایشان افزود: لازم به ذکر است باشگاه شاهین در مرحله گروهی مسابقات لیگ برتر نوجوانان استان با اقتدار به عنوان تیم اول گروه یک به مرحله نهایی صعود کرد و از شانس های اول قهرمانی این مسابقات بود که آقای یاسین قائدی کاپیتان ارزشمند باشگاه شاهین آقای گل این مسابقات شد.

سرمربی تیم شاهین ازنا تصریح کرد: این عزیزان توسط مدیریت باشگاه شاهین به تیمهای لیگ برتر فوتسال کشور معرفی شدند و با تلاش و همت خودشان توانستند در تست ها پذیرفته شوند و پیشرفت سریعتر و آینده ورزشی بازیکنان در اولویت اول برنامه های باشگاه شاهین قرار دارد و با حضور در مسابقات لیگ برتر کشور، سه سال جلوتر افتادند و امیدوارم بازیکنان ارزشمند و مستعد باشگاه شاهین در مسابقات لیگ برتر کشور موفق و سربلند باشند.

حسینی در پایان عنوان کرد: بازیکنان پرافتخار و مستعد باشگاه شاهین ثابت کردند لیاقت بهترین جایگاه را در سطح اول فوتسال کشور دارند و امیدوارم به حق خود برسند.

انتهای پیام /