خادمی گفت: با اعلام دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نشانه های کوچکی از افزایش تعداد مبتلایان در برخی از نقاط استان مشاهده شده که این موضوع می تواند زنگ خطر احتمال تغییر شرایط و خیز کرونا باشد.

به گزارش ازناخبر ، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سید موسی خادمی اظهار داشت: طبق گزارش ستاد ملی مدیریت کرونا روند نزولی ابتلاء به بیماری در برخی از نقاط کشور متوقف شده و شواهد حکایت از توقف سیر نزولی کرونا در لرستان نیز دارد.

وی افزود: با اعلام دانشگاه علوم پزشکی لرستان، نشانه های کوچکی از افزایش تعداد مبتلایان در برخی از نقاط استان مشاهده شده که این موضوع می تواند زنگ خطر احتمال تغییر شرایط و خیز کرونا باشد.

استاندار لرستان تصریح کرد: با توجه به این موضوع، کمیته های ستاد مدیریت کرونا مجددً فعالیت های خود را در راستای دستورالعمل های ستاد آغاز خواهند کرد و شرایط استان به طور منظم رصد می شود.

خادمی عنوان کرد: اگر وضعیت کنونی که منجر به توقف سیر نزولی ابتلاء به کرونا شده، محدودیت هایی را در استان اعمال خواهیم کرد.

وی با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: در هر شرایطی و تا ریشه کن شدن کامل کرونا، ضرورت دارد همه اقشار جامعه نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک، حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت فردی اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/