سردار قاآنی گفت: آمریکا سردار رشید ما را به شهادت رساند و ما گفتیم خیال آنها نمیتواند راحت باشد؛ خود آنها الان بیچاره شده اند چرا که می دانند چگونه استخوانهای آنها را می شکنیم؛ به زودی صدای شکستن این استخوانها به گوش می رسد.

به گزارش ازناخبر ؛ به نقل از صبح توس؛ سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه، صبح امروز در مراسم یادواره شهدای عملیات بدر و خیبر، اظهار کرد: یادواره شهدا بهانه ای است برای ادای احترام به محضر شهدا و خانواده های آنان، چرا که بعد از شهادت بار سنگین اداره خانواده به عهده مادران و همسران شهدا بوده. هر جا از هر شهیدی یاد می کنیم باید مقام مادران، پدران و همسران شهدا را تکریم کنیم.

وی در ادامه انقلاب اسلامی ایران را نقطه کانونی یک تحول بزرگ در منطقه دانست و عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، این انقلاب استمرار بعثت پیامبر است. دشمنان ما از روز اول انقلاب با تمام قدرت مقابله جدی با این نظام را شروع کردند اما این انقلاب به اسم اسلام، زیر سایه قرآن و با رهبری ولی فقیهی که مشروعیت همه ارکان زندگی خود را از ایشان گرفتیم اداره شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: هشت سال جنگ تحمیلی از ابتدا مقدس نبود، بلکه امام راحل این جنگ را به یک دفاع مقدس و دانشگاه عظیمی تبدیل کرد که هر روز دانشجو می پذیرد و بهترین دانشجویان میدان مقاومت از این دانشگاه بیرون می آیند. شهدای عالی مقام ما که به اوج رسیدند، بلاشک همه آنها از این دانشگاه حکم استادی گرفته بودند.

سردار قاآنی تبیین کرد: اگر بگوییم امروز میلیون ها نفر انسان تحت نظر استادان این دانشگاه تربیت شده اند اغراق نکرده ایم؛ تربیت و مکتب شهدا جزو بهترین مکتب هاست و هر انسانی می خواهد آزاده و عزیز باشد و در فضای ذلت زندگی نکند باید در این مکتب درس بخواند.

وی افزود: امروز فلسطین بعد از دانشگاه امام، با فلسطین قبل خیلی تفاوت دارد.غزه ای که سالهاست در محاصره قرار دارد با درس گرفتن از مکتب شهدا موشکی می سازد که پایتخت رژیم اشغالگر را به هر تعداد که لازم باشد بمباران می کند. بچه های مظلوم یمن قهرمان با استعانت از شهدا و در کمتر از ده روز ۱۸ عملیات برون مرزی روی مراکز نفتی و اقتصادی و حکومتی رژیم صعودی اجرا کردند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به آیه عند ربهم یرزقون ابراز کرد: حیات شهدای ما و اثرگذاری آنها در این است که تمام این بچه های مقاومت در سراسر منطقه شاگردان آنها هستند. لذا وظیفه داریم هم با برگزاری چنین محافلی عرض ارادت به مقام آنها داشته باشیم و هم بدانیم که این راه تمام نشده و دشمن مقابل ما صدجور مصیبت درست می کند.

سردار قاآنی تصریح کرد: امروز آن اسرائیل که جنایت های وحشتناک در دنیا انجام می دهد و همه امکانات دنیا را در اختیار دارد در حال کشیدن دیوار دور خودش است که این دیوارها خراب خواهند شد. آمریکای جنایتکاری که ادعای ابرقدرتی دنیا را دارند حتی از داخل نمی تواند خودش را جمع کند. همه اینها نتیجه استحکامی است که شهدای ما داشتند و ما در ادامه باید محکم بایستیم.

وی تاکید کرد: آمریکا سردار رشید ما را به شهادت رساند و ما گفتیم خیال آنها نمیتواند راحت باشد؛ خود آنها الان بیچاره شده اند چرا که می دانند چگونه استخوانهای آنها را می شکنیم؛ به زودی صدای شکستن این استخوانها به گوش می رسد.

فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان خاطرنشان کرد: اینجا مملکت امام زمان است و مردم ما علی رغم همه مشکلات محکم ایستاده اند. این راه نیمه تمام با ایستادن شما، دیگران را پای کار می آورد. امیدواریم به برکت خون شهدا و این ایام مبارک، پرچم انقلاب اسلامی ایران توسط یادگاران شهدا به دست امام زمان (عج) برسد.

انتهای پیام/