محمود زرینجویی گفت : طرح «علمداران حماسه» همزمان با ولادت حضرت عباس(ع) در لرستان برگزار می شود

به گزارش ازناخبر ، محمود زرینجویی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز طرح علمداران حماسه در استان لرستان برگزار می شود که در این طرح با هماهنگی انجام شده با ائمه جمعه از تعدادی جانبازان سرکشی می شود.

وی افزود: در روز پنج شنبه این برنامه در استان اجرایی می شود و با توجه به شرایط شیوع کرونا تلاش داریم تا این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان تصریح کرد: در استان لرستان ۱۶ هزار و ۵۰۰ جانباز وجود دارد که این جانبازان در دوران انقلاب و دفاع مقدس به درجه جانبازی رسیده اند.

زرینجویی با اشاره به تزریق واکسن کرونا برای جانبازان گفت: در مرحله اول ۲۵۰ نفر از جانبازانی که در اولویت قرار دارند مانند جانبازان شیمیایی، ضایعه نخاعی، صعب العلاج و همچنین والدین دو شهید این واکسن را دریافت می کنند.

وی بیان کرد: پیگیری های لازم صورت گرفته و طی چند روز آینده ۲۰۰ نفر از افراد در اولویت، واکسن کرونا را در مراکز بهداشت و درمان دریافت می کنند و در مراحل بعدی نیز با ورود دوزهای بعدی واکسن، مابقی افراد طبق اولویت این واکسن را تزریق می کنند.

انتهای پیام/