سرهنگ گلالی با اشاره به معضلات و مشکلات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرها، گفت: اگر بخواهیم مشکلات را برطرف کنیم نیاز است که از فرهنگ شهری را توسعه دهیم که این مهم با آموزش و اطلاع رسانی دقیق امکان پذیر است.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، سرهنگ علی گلالی پیش از ظهر امروز در دیدار باسرهنگ علی رشنو مسئول سازمان فضای مجازی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ضمن گرامیداشت لیالی قدر و تسلیت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین(ع) اظهارداشت: هم افزایی و تعامل بین معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و مرکزفضای مجازی سپاه ضروری به نظر می رسد هرچند تا الان کارهایی صورت گرفته ولی کامل و کافی نیست و بایستی این همکاری به صورت عملی تحقق پذیرد.

وی با اشاره به معضلات و مشکلات فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرها افزود: اگر بخواهیم مشکلات را برطرف کنیم نیاز است که فرهنگ شهری را توسعه دهیم که این مهم با آموزش و اطلاع رسانی دقیق امکان پذیر است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی لرستان با بیان اینکه سپاه در نوک پیکان قرار دارد و تمام هجمه های دشمن علیه سپاه طراحی می شود، گفت: ان شالله با هم افزایی هرچه بیشتر و بهتر بین ناجا استان و سپاه بتوانیم توطئه ها و عملیات های روانی دشمن را در فضای حقیقی و مجازی خنثی کنیم.

باید زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازیم

سرهنگ پاسدار علی رشنو مسئول مرکز فضای مجازی سپاه لرستان نیز در این دیدار با بیان اینکه ما در یک جنگ نابرابر قرار گرفته ایم چراکه بستر در اختیار دشمن است، اظهار داشت: در حال حاضر جنگ اصلی و واقعی در فضای مجازی رخ می دهد که همانا جنگ روایت ها، عقاید و باورهاست.

وی با تاکید بر لزوم هم افزایی بین سپاه و ناجا افزود: تعامل هرچه بهتر بین سپاه و ناجا می تواند نتایج و تاثیرات مثبتی در جامعه داشته باشد و در این راستا می توان برای رفع مشکلات مردم از دستگاه های متولی مطالبه گری کرد تا نسبت به رفع موانع و مشکلات اقدام کنند و برای رفاه و آسایش مردم گام بردارند.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج لرستان با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: بایستی با روشنگری و امیدآفرینی زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازیم تا ان شاءلله با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دولت کارآمد روی کار بیاید و مشکلات مردم کاهش پیدا کند.وی همچنین بر لزوم تداوم جلسات کارشناسی و همچنین پای کار امدن تمامی دستگاههای متولی فرهنگی جهت روشنگری و انتقال صحیح اخبار و اطلاعات به مخاطبین تاکید کرد.
انتهای پیام/