سپاه ناحیه ازنا به مناسبت روز قدس بیانیه صادر کرد.

به گزارش ازناخبر ، سپاه ناحیه ازنا به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد که در زیر آمده است

((بسم الله الرحمن الرحیم))
سُبْحانَ الَّذِی أَسْرى‌ بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِی بارَکْنا حَوْلَهُ

فلسطین پاره تن اسلام است. امام خمینی (قدس الله نفس الزکیه)

روز قدس روز تجلی قدرت اسلام، روز وحدت مسلمانان جهان، روز خروش آزادگان عالم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت رژیم غاصب صهیونیستی است.

روز قدس یکی از آرمان های انقلاب اسلامی می باشد که با تدبیر وتفکر نورانی بت شکن دوران حضرت امام خمینی (ره) همه ساله مسلمانان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به صحنه می آیند تا اندام استکباران جهان را به لرزه در آورند.

امروز در حالی به استقبال برگزاری یوم الله قدس می رویم که مستکبرین جهان به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در بلاد اسلام درحال کشتار وخون ریزی هستند تا تلاش می کنند باطرح ظالمانه معامله ننگ وباهمراهی کشورهای کوچک و حقیر با توهمات بزرگ (کشورهای شیخ نشین صعودی،اماراتی وبحرین) مساله اول اسلام به فراموشی سپرده شود و سگ هار منطقه بدون دغدغه به کودک کشی و غصب اراضی اشغالی خود ادامه دهد.

اینک به دشمنان اسلام و انقلاب اعلام می داریم آزاد سازی فلسطین و قدس اشغالی از چنگال ستمگران یکی از آرمان ها و خط قرمز های جمهوری اسلامی ایران است و این مهم به هیچ وجه ممکن قابل مذاکره نیست و این مصداق آیه: (ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم) است.

دراینجا مجاهدت های شهیدان عزیز وسرداران رشید اسلام به ویژه شهید عزیز مان شهید سلیمانی که زمینه ساز آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را فراهم کرد نباید فراموش شود .

ما بسیجیان شهرستان همیشه در صحنه ازنا ضمن انزجار از رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی بار دیگر با آرمان های امام راحل، انقلاب اسلامی و امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) بیعت می نماییم و به مستکبرین می گوییم این تفکر مقاومت است که به دشمنانش سیلی خواهد زد.

انتهای پیام /