گودرزی گفت: عرصه انتخابات، نمایش همبستگی ملت ایران است و مردم نشان می دهند که در سرنوشت کشور و تصمیم گیری ها مشارکت می کنند.

به گزارش ازناخبر، حسین گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: ملت ایران ملتی هستند که علیرغم همه مشکلات اما همیشه در صحنه های مختلف به صورت منسجم و با اتحاد حضور داشته اند و همه مردم ایران یک هدف واحد را که همان اقتدار، سربلندی و عزت است، دنبال می کنند.

وی افزود: ملت ایران در هر زمانی که نیاز بوده احساس مسئولیت داشته و در صحنه های مختلف سیاسی مانند انتخابات، راهپیمایی و یا در زمان وقوع حوادث و بلایایی مانند سیل و زلزله نشان دادند که همیشه با انسجام و همدلی در کنار هم در هر جایی که نیاز باشد حضور دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان تصریح کرد: در عرصه انتخابات، ملت ایران با همبستگی برای سرنوشت کشور در صحنه حاضر می شوند و نشان می دهند که خودشان در تصمیم گیری ها مشارکت دارند.

گودرزی با بیان اینکه ملت ایران سالهاست، با هم بودن را به نمایش می گذارند، گفت: حضور پرشور و گسترده در انتخابات سبب می شود تا به دنیا نشان دهیم ملت ایران بدون توجه به توطئه های دشمنان برای یک انتخابات پرشور و انتخاب فردی اصلح به میدان آمده اند.

وی با تاکید بر انتخاب اصلح تصریح کرد: ضروری است تا بعد از حضور پرشور در انتخابات، به انتخاب فردی که شایستگی لازم را دارد دقت ویژه ای شود، فردی که با برنامه ریزی لازم بتواند برای حل مشکلات اقدامات مهمی انجام دهد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان خاطرنشان کرد: برای انتخاب اصلح، توجه به معیارها باید مد نظر باشد و کسی انتخاب شود که توان اداره کشور را به بهترین شکل داشته باشد.

گودرزی بیان کرد: برخی در ایام انتخابات شعارها و وعده هایی می دهند که توان اجرایی کردن آن را ندارند و لازم است به افرادی که صداقت کافی دارند و حرف های آنها عملیاتی می شود، رای داده شود.

وی خاطرنشان کرد: افرادی شایسته انتخاب هستند که در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و سایر بخش ها بتوانند برنامه هایی را ارائه دهند.

انتهای پیام/