شیخی نوشت: جریان تحریف و نفوذ عالمانه و عامدانه در جهت اهداف دشمن در سرزمین خودی و حوزه جغرافیایی کشور خود فعالیت می‌کند.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، با توجه به انتخابات ریاست‌جمهوری و شرایط حاکم و پیچیدگی شرایط سیاسی امروز جامعه دشمن به دنبال پازل تحریف، تهدید، تحریم از راه نفوذ و نفوذی‌ها است.

تحریف یعنی، آدرس غلط دادن به دشمن، یعنی واژگونی واقعیت‌ها به‌مثابه یک فتنه و به‌واسطه نفوذ و نفوذی‌ها؛ جریان تحریف در بحبوحه انتخابات به خاطر اهداف حزبی خود و در جهت اهداف دشمن، مردم و نظام را فدا می‌کند، واقعیت‌های تلخ جامعه را ضریب می‌دهد و آن‌ها را بزرگنمایی می‌کند.

جریان تحریف خودشان اسباب تحریم را فراهم کردند و آنجایی بود که گفته شد خزانه کشور خالی است و با وعده‌های دروغ باعث دلسرد کردن مردم از نظام و به دنبال آن قهر با صندوق رأی، البته این پروژه از سال ۹۲ که دولت روحانی بر روی کارآمد دنبال شد و عدم پیروزی این دولت نیز نداشتن توکل به خدا و رفتن به درب خانه کدخدا و اعتماد به کدخدا بود و آدرس غلط به مردم دادن.

سردار عزیز شهید سلیمانی فرمودند: اگر صاحب‌منصبانی آدرس غلط دادن و در جامعه دو سوی و دوصدایی پیرامون دشمن درست کردن مرتکب خیانت شده‌اند کوچه دادن به دشمن بدترین نوع خیانت است و ترویج فهم غلط از دشمن و حساسیت جامعه را از بین بردند و در درون آن تفرقه درست کردن خیانت است.

جریان تحریف به‌واسطه نفوذی‌ها به دنبال پروژه براندازی از بیرون و فروپاشی از داخل هستند براندازی و فروپاشی با یکدیگر متفاوت است، براندازی از خارج از مرزهای کشور و فروپاشی از داخل توسط جریان تحریف و جریان نفوذ انجام می‌شود.

براندازی از خارج به‌تنهایی محقق نمی‌شود مگر اینکه پیوست داخلی داشته باشد و با اهداف، اسباب، قدرت و امکاناتی که در اختیاردارند و در همراهی با براندازان و دشمنان خارجی با ذهن، فکر و اندیشه مردم بازی می‌کند به‌جای گره‌گشایی از مشکلات مردم به دنبال اهداف حزبی و در جهت اهداف دشمن کار می‌کند.

امام خمینی (ره) فرمودند: «بترسید از روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست؟» وعده‌های پوچ و دروغ و گره‌های اقتصادی و گرو گرفتن معیشت و سفره مردم و تنگ شدن سفره مردم حاصل جریان تحریف و نفوذ است.

گرانی، تورم صف‌های طویل مایحتاج ابتدایی و اولیه زندگی مردم از قبیل مرغ، گوشت، مسکن و… و به دنبال آن اعتراض و اعتصاب و گله‌مند شدن مردم از انقلاب از مهم‌ترین اهداف جریان نفوذ و تحریف است؛ دشمن به‌واسطه جریان تحریف به دنبال نفوذ سازمانی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی است.

جریان تحریف و نفوذ در یک نظام سیاسی جریانی به‌ظاهر داخلی اما در‌ فکر و عمل جریان خارجی و دشمن است، زیرا در مقاصد همان چیزهایی را مدنظر قرار می‌دهد و تحقق می‌بخشد که جریان خارجی و بیگانه درصدد آن‌ها است.

جریان تحریف و نفوذ عالمانه و عامدانه در جهت اهداف دشمن در سرزمین خودی و حوزه جغرافیایی کشور خود فعالیت می‌کند، این جریان بسیار خطرناک است و فتنه‌گری آن‌ها موجب مشروعیت زدایی از نظام اسلامی و فقدان کارایی و از دست دادن فرصت‌ها و انسجام می‌شود و فروپاشی نظام و دین زدایی را در پی دارد.

هشت سال عمر این نظام و کشور با برجام توخالی گذشت و اثرش را در سفره مردم نه‌تنها دیده نشد بلکه گرفتاری و مصائب زیادی برای مردم به وجود آوردند و این گناه بزرگ قابل‌بخشش نیست.

 در مذاکرات برجام رهبر معظم انقلاب فرمودند: مذاکرات با آمریکایی‌ها یعنی نفوذ زمینه ترور سردار عزیز شهید سلیمانی و شهید هسته‌ای شهید فخری زاده عزیز از اثرات مذاکره با آمریکا بود، چراکه هرگاه با زبان ذلیلانه با دشمن صحبت کردیم ضربه خوردیم این زبان غیر مقاومت جسارت دشمنان انقلاب را بیشتر کرد البته در پشت جریان نفوذ جریان قدرت و ثروت نیز وجود دارد.

اقدامات خرابکارانه اخیر در انرژی هسته‌ای نتیجه تحریف و نفوذ است، جریان نفوذ به دنبال اعتماد زدایی، اختلاف‌افکنی، بی‌ثبات‌سازی و دوقطبی سازی در نظام است، مهم‌ترین وظیفه امروز ما در انتخابات این است که با حضوری پرشور در خط مقدم دفاع از انقلاب امام و رهبری باشیم.

امروز هدف دشمن ضربه به روحیه مردم است و اینکه مردم پای صندوق رأی حضور پیدا نکنند، دشمن همیشه به دنبال ناآرامی است خصوصاً در بحبوحه انتخابات و امروز نیاز همه ما به قطب‌نما که همان بصیرت است که مسیر را نمایان‌تر می‌کند که باید آن را شناخت چراکه بصیرت مانع نفوذ دشمن می‌شود و در غیاب بصیرت، تحریف، تهدید نفوذ رخ می‌دهد، باید با بصیرتمان تحلیل درستی از اوضاع کشور داشته باشیم.

ما باید با امیدآفرینی نسبت به آینده کشور یک نیروی انقلابی با روحیه جهادی انتخاب کنیم که اعتماد را به جامعه برگرداند و کسی باشد که معیارهای موردنظر امام و رهبری را داشته و فردی ساده‌زیست و در بین مردم باشد همچنین اطرافیانش افراد سالمی باشند و در مبارزه حقیقی و عینی با فساد و بستن منافذ فساد پیشتاز باشد، زنده نگه‌داشتن شعارهای انقلاب که حاصل خون هزاران شهید عزیز و سیره و منش امام قلب‌ها است، با خردمندی و اندیشه ورزی حلال مشکلات این کشور باشد و از ورود جریان تحریف و نفوذ به بدنه نظام جلوگیری کند که چراکه آن‌ها برای نظام نامحرم هستند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مرتضی شیخی، تحلیلگر مسائل سیاسی و بین‌الملل