کوشکی گفت: گروه های هدف واکسیناسیون کرونا برای دریافت نوبت در سامانه ثبت نام کنند.

به گزارش ازناخبر، مریم کوشکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رده سنی گروه های هدف واکسیناسیون کرونا هر هفته اطلاع رسانی می شوند و سامانه واکسیناسیون کرونا به آدرس salamat.gov.ir برای ثبت نام گروه های هدف فعال است.

وی افزود: به عنوان نمونه افراد بالاتر از ۷۰ سال که در حال حاضر گروه هدف واکسیناسیون هستند می بایست در این سامانه ثبت نام و اطلاعات خود را ثبت کنند و یکی از اطلاعاتی که گروه های هدف باید در سامانه ثبت کنند شماره تلفن همراه است که براین اساس پس از چند روز از ثبت نام پیامک تاریخ و مکان دریافت واکسن برایشان ارسال خواهد شد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: مدت زمان ارسال پیامک پس از ثبت نام بستگی به تعداد واکسن ارسالی برای استان دارد. که هر چقدر تعداد واکسن های دریافتی در سردخانه معاونت بیشتر باشد افراد بیشتری واکسینه شده و زمان ارسال پیامک دریافت مکان و زمان دریافت واکسن کوتاه تر خواهد بود.

کوشکی عنوان کرد: از هم استانی ها انتظار داریم از ازدحام در مراکز تزریق واکسن جدا خودداری کنند و گروه های هدف واکسیناسیون بهتر است به جای تجمع و ازدحام در مراکز تزریق واکسن در سامانه مذکور ثبت نام و منتظر دریافت نوبت واکسن خود باشند.

انتهای پیام/