ثمینی گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، مشارکت در تضمین امنیت کشور است.

به گزارش ازناخبر محمود ثمینی در جلسه شورای اطلاع رسانی اظهار داشت: در آستانه واقعه مهم برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد هستیم که حضور مردم تعیین کننده است.

وی با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات افزود: هر چه مشارکت مردم  در انتخابات بالا باشد به همین تناسب پشتوانه منتخب و نظام تقویت می شود.

رئیس ستاد انتخابات لرستان تصریح کرد: دشمنان نظام در طول ۴۲ سال با تحریم های ظالمانه تلاش کرده‌اند که مردم را نسبت به نظام دلسرد و نا امید کنند اما به لطف خداوند تاکنون نتوانسته اند و ملت ایران در ۲۸ خرداد بار دیگر با حضور در صحنه انتخابات پایبندی خود را به نظام نظام می دهند.

ثمینی عنوان کرد: دشمنان تلاش دارند تا حضور مردم در انتخابات را کمرنگ کنند که اهمیت حضور مردم در انتخابات بیشتر تبیین شود چرا که حضور و مشارکت بالای مردم، مشارکت در امنیت، دموکراسی و مشارکت در تمام ارکان تصمیم گیری و به خصوص در قوه مجریه و پارلمان های محلی و شوراهای شهری و روستایی است.

وی بیان کرد: در این راستا رسانه های مختلف در جهت تبیین و اطلاع رسانی این موضوع تلاش کنند تا شاهد مشارکت بالای مردم در ۲۸ خرداد باشیم.

انتهای پیام/