رزم گفت:حاشیه سازی در انتخابات را به هیچ وجه نمی‌پذیریم.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیر افلاک محمد رزم در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات اظهار داشت: در روز ۲۸ خرداد شاهد انتخاباتی پرشکوه خواهیم بود و هر رای یک امانت است و بایستی آن را به اهلش بسپاریم.

وی افزود: با توجه به محتوای فضای مجازی و برنامه های صدا و سیما و نیز مناظره ها می‌توان فرد اصلح را انتخاب کرد البته شاخص های یک کاندیدای اصلح، اخلاق، مردمی بودن، قاطعیت، آراستگی در عین سادگی، پاکدستی، ثبات قدم در مسیر ولایت، حُسن ادب، دوری از آلودگی قدرت، پرهیز از اشرافی گری و تحول خواهی می باشد.

رئیس کل دادگستری لرستان تصریح کرد: در حال حاضر معاندین و ضد انقلاب در فضای مجازی و رسانه ها در حال تحریم انتخابات هستند و تلاش دارند تا به گونه‌ای مردم را مایوس و ناامید کنند تا پای صندوق‌های رای حضور پیدا نکنند که باید دانست اینها دشمن ما هستند و دلسوز نیستند.

رزم عنوان کرد: بایستی با دقت بیشتر و حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای حاضر شویم و تجلی حضور و مشارکت را بار دیگر به نمایش بگذاریم.

وی انتخابات را موجب تقویت امنیت ملی و منافع ملی در جامعه دانست و گفت: انتخابات مظهر تحقق اراده ملت برای تعیین سرنوشت خویش است و انتخابات مهم ترین مجرای حاکمیت اسلامی است به خصوص مردم سالاری دینی و قطعاً انتخابات با حضور بالا و مشارکت حداکثری، در کمال امنیت و سلامت و بدون حاشیه برگزار می‌شود.

رئیس کل دادگستری لرستان خاطرنشان کرد: انتخابات با مشارکت حداکثری موجب سربلندی ملت ایران اسلامی و یأس و ناامیدی معاندین، استکبار جهانی و دشمنان را فراهم خواهد ساخت، این انتخابات کاملا آزاد و رقابتی است و امیدواریم بتوانیم بر اساس آموزه های دینی که ولی فقیه ترسیم فرمودند کاندیدای اصلح را شناسایی کنیم و به او رای بدهیم.

انتهای پیام/