رشیدی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پیام همبستگی و اتحاد ملت ایران در تعیین سرنوشت کشور را به دنیا مخابره می کند.

به گزارش ازنا خبر سرهنگ محسن رشیدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: انتخابات یکی از برنامه های سرنوشت ساز کشور است، با توجه به هجمه های دشمن و کسانی که چشم دیدن جمهوری اسلامی ایران را ندارند اما ملت ایران در گام دوم انقلاب، مصمم تر از همیشه در صحنه انتخابات حاضر می شوند.

وی با اشاره به حضور پرشور در انتخابات افزود: هرچه حضور ملت ایران در انتخابات پرشورتر و گسترده تر باشد سبب می شود تا دشمن مایوس شود و این حضور، اقتدار و امنیت را برای کشور به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با تاکید بر انتخاب اصلح تصریح کرد: برای یک انتخاب اصلح معیارهایی تعریف شده که رای دادن طبق این معیارها می تواند کمک کند فردی ساده زیست و خستگی ناپذیر، توانمند و با تلاش روی کار آید تا بتواند حلاوت خدمت را به مردم بچشاند.

رشیدی با بیان اینکه نگاه به ظرفیت های داخل کشور بسیار ضروری است، عنوان کرد: ایران کشوری است که ظرفیت های بسیار زیادی دارد و با تکیه و نگاه به این ظرفیت ها و همچنین اعتماد به جوانان می توان مسیر را برای حل مشکلات باز کرد.

وی بیان کرد: باید تلاش کرد تا همه مردم در این دوره از انتخابات مانند همیشه در صحنه حضور داشته باشند و با مشارکت خود در این عرصه سیاسی پیام اتحاد، انسجام، در صحنه بودن، پایبندی به انقلاب و ارزش های انقلاب و مشارکت در تعیین سرنوشت را به دنیا صادر نمایند.

انتهای پیام/