گودرزی با بیان اینکه وضعیت امروز کشور محصول جهت گیری غلط دولت در اداره امور کشور است، گفت: دولت انقلابی قادر است با اعتماد به خدا و ظرفیت های کشور، کشتی اقتصاد را به ساحل نجات برساند.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، عباس گودرزی در اجتماع مردم شهرستان دورود در حمایت از آیت الله سید ابراهیم رئیسی اظهار داشت: امروز علاوه بر مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح، تکلیف مهم ما ترغیب و دعوت دیگران به شرکت در انتخابات است.

وی افزود: باید همه را برای مشارکت در انتخابات با هر گرایش و هر نوع انتخاب دعوت کرد و با حضور پرشور بار دیگر حماسه آفرید.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وضعیت امروز کشور محصول جهت گیری غلط دولت در اداره امور کشور است.

گودرزی با اشاره به اینکه دوران بزن و درو تمام شده است، گفت: آقای روحانی باید پاسخگوی وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور باشد چرا که با بی تدبیری فرصت ارزشمند بورس جهت هدایت نقدینگی به سمت تولید را به تهدید تبدیل کردند.

وی بیان کرد: بیش از هزار میلیارد دلار ارزش واردات کشورهای همسایه ایران است اما متاسفانه به علت دل بستن به آمریکا و چند تا کشور اروپایی سهم ایران تنها دو درصد است و این حاکی از دیپلماسی ضعیف اقتصادی می باشد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت انقلابی قادر است با اعتماد به خدا و ظرفیت های کشور و برنامه ریزی صحیح و روابط عزتمند با دنیا و شناخت دشمن، کشتی اقتصاد را به ساحل نجات برساند.

انتهای پیام/