سردار توکلی گفت: حضور گسترده در انتخابات پشتیبانی از نظام است و یک رخداد سیاسی دیگر با حضور گسترده رقم زده می شود.

به گزارش ازناخبر ؛ سردار حبیب اله توکلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در ۲۸ خرداد بزرگترین رخداد سیاسی ۱۴۰۰ رقم زده می شود و مردم با حضور در انتخابات بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام و ولایت نشان می دهند.

وی افزود: وقتی به انتخابات نگاه می کنیم، می بینیم که بزرگان کشور از جمله امام(ره) و مقام معظم رهبری حضور در انتخابات را وظیفه و تکلیف بیان فرمودند و همه ما وظیفه داریم به عنوان یک ایرانی نقش خود را در انتخابات ایفا نماییم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: امروز همه شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم شده و مردم می توانند با حضور در انتخابات فرد توانمندی را که برای برون رفت از مشکلات برنامه داشته باشد را انتخاب نمایند.

سردار توکلی بیان کرد: در این انتخابات برای مدت چهار سال فردی باید انتخاب شود که بتواند مطالبات مردمی را پاسخ دهد و برای رفع فساد، گرانی، بی عدالتی، فقر، بیکاری و سایر مشکلات اقدامات موثری انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: شاید در بیشتر کشورها حضور پرشور مردم بازتابی نداشته باشد اما همه کشورهای منطقه چشم به انتخابات ایران دوخته اند که حضور در انتخابات چگونه است و در این زمینه معاندین و دشمنان دست به دست هم داده اند که مشارکت را کم کنند اما ملت ایران در روز جمعه حماسه ای دیگر را رقم می زنند.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه میزان مشارکت مردم در امنیت و اقتصاد اثرگذار است، گفت: ملت ایران بار دیگر با حضور گسترده و انتخاب اصلح یک یادگار جاودانه ای را ثبت می کنند.

انتهای پیام/