حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی گفت: هدف از تشکیل مجمع مشورتی جوانان، رشد استعدادهای جوانان در بخش های مختلف است.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در مراسم معارفه رئیس مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: جوانان همیشه پشتوانه اسلام بودند و در تدوام آن در طول این سالها در رویدادهایی که جنبه تحولی داشته، همیشه جوانان نقش مهمی داشتند، جوانان دنبال ارزشها و اهداف متوالی هستند و بر سر آرمانها مستحکم و استوار می ایستند.

وی افزود: حضور جوانان در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خصوصا در گام دوم انقلاب یک امر لازم و ضروری است.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: بعد از چهار دهه زمینه هایی فراهم شده و جوانان در همه فنون و رشته ها به توانایی و دانایی کامل رسیدند و این باید به صورت مستمر ادامه یابد.

شاهرخی عنوان کرد: مجمع مشورتی جوانان که امروز آغاز به کار می کند بروز رسانی شده از جهت اهداف و شرح وظایف که بتواند ماموریت هایی که در گام دوم انقلاب از سوی رهبری برای جوانان ترسیم شده را محقق کند و در این راستا اساس نامه ای تهیه شده است.

وی بیان کرد: با حرکت براساس اساسنامه مجمع مشورتی جوانان بتوانیم ماموریت و رسالت سنگین را اجرایی و عملی کنیم، امام(ره) از فلسطین دفاع کرد و ایستادگی در برابر دشمن را نشان داد و وظیفه خود را در حمایت از مردم فلسطین دانست و امروز وظیفه ماست که با تاسی از این اقدام در این مسیر حرکت کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: باید به گونه ای عمل شود که جمهوری اسلامی در مسیر فضیلتها قرار گیرد اما دشمنان تلاش دارند تا انقلاب را از مسیر خودش منحرف کنند و بین نظام و مردم تلاش دارند تا فاصله ایجاد کنند که برای این از نفوذ، فضای مجازی و سایر روشها استفاده می کنند.

شاهرخی گفت: مردم برای تشکیل به جمهوری اسلامی با شور و شعف آمدند و رای دادند و در انتخابات باز هم مردم به میدان خواهند آمد و باید تلاش شود کاستی ها جبران شود.

وی بیان کرد: این مجمع جوانان می خواهد زمینه ای فراهم شود برای رشد استعداد جوانان در زمینه های گوناگون تا بتوانند مسیر ترسیم را ادامه دهند.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار داشت: باید تلاش کرد یک دولت انقلابی و جهادی روی کار آید تا بتواند وزرای توانمند و مدیران توانمند را تشکیل دهد و مبارزه با فساد سرلوحه کارش باشد.

انتهای پیام/