امروز همه آمدند، حماسه ای از جنس حضور و جلوه هایی ناب از حماسه همدلی و انسجام در انتخابات دیده می شود.

به گزارش ازناخبر به نقل از سفیرافلاک، امروز یکی دیگر از روزهای تاریخی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، ۲۸ خرداد روزی سرنوشت ساز که دو انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراها در حال برگزاری است.

ملت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی ایران، همان مردمی که برای پیروزی و استمرار انقلاب تا پای جان ایستاده اند امروز نیز با حضور در پای صندوق های رای بار دیگر بیعتی دوباره با امام(ره)، رهبری، شهدا و آرمان های انقلاب بستند و به دنیا نشان دادند که حضورشان هیچگاه درعرصه های انقلاب کمرنگ نمی شود.

حضور مردم در انتخابات، خط بطلانی بر نقشه های دشمنان

علیرغم همه توطئه چینی و مانع تراشی دشمنان برای اینکه مردم در انتخابات شرکت نکنند، اما امروز ملت ایران مقتدرتر از همیشه در انتخابات شرکت کردند، دشمنانی که با مشکلات اقتصادی و تحریم سعی در ایجاد فاصله بین مردم و نظام داشتند امروز با دیدن صحنه های حضور مردم، حیرت زده شدند.

ملت ایران که با تاسی از امام حسین(ع) برای حفظ اسلام ایستاده اند، ایستادگی خود را در پیروزی انقلاب، سال های دفاع مقدس، خنثی کردن فتنه ها و سایر موارد نشان داده اند و ثابت کردند برای این انقلاب و پشتیبانی از ارزش های آن هیچگاه کوتاه نمی آیند.

امروز از همان ساعات اولیه صبح، حضور گسترده مردم برای شرکت در انتخابات بسیار چشمگیر بود، تصاویری که نشان می داد مرد و زن، پیر و جوان، رای اولیها، روستایی و شهری همه آمده بودند تا بگویند انقلاب و نظام را دوست دارند، آمده بودند تا اعلام کنند در لبیک به ندای رهبری امروز پرشور تر از همیشه به صحنه آمده اند، به عشق سردار دلها و شهدا آمده بودند تا بار دیگر افتخاری عظیم را در دفتر تاریخ انقلاب به ثبت برسانند.

رای دهندگان با رعایت پروتکل های بهداشتی امروز در صحنه انتخابات حاضر شدند، به عشق ایرانی آباد و قوی، به عشق ایرانی مقتدرتر و سربلندتر، به عشق نام ایرانی که همیشه در دنیا نامش جاودانه خواهد بود.

در راه انقلاب جانمان را هم تقدیم می کنیم

مهرداد عظیمی یکی از رای دهندگان لرستانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امروز دشمن از دیدن حضور مردم در انتخابات بسیار عصبانی شده، اما همه دشمنان بدانند به گفته سردار سلیمانی، ما ملت امام حسینیم و در راه اسلام، انقلاب و ارزشها محکم تر از همیشه ایستاده ایم.

وی افزود: خیل جمعیت در پای صندوق های رای نشان دهنده حُب و دوستی ملت ایران به ایران اسلامی و رهبری است که اینگونه با حضور خود سبب اقتدار کشور در دنیا شده اند.

عظیمی بیان کرد: امروز وظیفه ما دادن رای و حضور در انتخابات بود، یک رای که چیزی نیست ما حاضریم جانمان را برای کشور فدا کنیم مانند همان شهدایی که هشت سال ایستادند و بسیاری از آنها جان خود را تقدیم نمودند.

وی خاطرنشان کرد: به نظرم امروز دنیا با دیدن این انسجام ملت ایران مات و مبهوت خواهد ماند، ما ملتی هستیم که همیشه در عرصه های انقلاب دریایی از همدلی را ایجاد می کنیم و حماسه ها می آفرینیم.

تا آخرین نفس برای حفظ انقلاب ایستاده ایم

روزبهانی یکی از رای دهندگانی که سن و سال بالایی داشت گفت: از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در همه انتخابات شرکت کردم، امروز هم آمده ام تا دین خود را ادا کنم، مردم ایران در هر شرایطی پایبند به انقلاب هستند و به عشق رهبرم در انتخابات شرکت کردم.

وی افزود: امام(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی کند، امروز حضور همه ملت ایران همین جمله را تکرار می کند که آمریکا و دیگر دشمنان بدانند تا آخرین نفس برای حفظ انقلاب ایستاده ایم و معاندین هیچ غلطی نمی کنند.

روزبهانی خاطرنشان کرد: حماسه امروز ۲۸ خرداد مانند حماسه های دیگر ثبت می شود و امروز رای دادن ما کمترین کاری است که برای انقلاب می کنیم، ما برای این انقلاب جان می دهیم.

وی بیان کرد: وقتی حضور جوانان را در انتخابات می بینیم به خود می بالیم که این جوانان همان روحیه جوانان دوران دفاع مقدس را دارند که قلبشان برای ایران می تپد.

به گزارش خبرنگار سفیرافلاک، استان ولایتمدار لرستان از همان دقایق آغاز رای گیری شاهد حضور پرشور مردم بوده که طبق گزارشات ارسالی، لحظه به لحظه بر تعداد رای دهندگان شعب افزوده می شود.

آری امروز روز پیروزی ملت ایران است، امروز ایران سربلندتر از همیشه در دنیا خواهد بود و برای استمرار این پیروزی در گام دوم انقلاب محکم تر گام برمی دارد.

انتهای پیام/