گودرزی گفت: دولت جدید با کار جهادی، طعم شیرین خدمت را به مردم خواهد چشاند و بار دیگر ملت ایران در انتخابات وفاداری خویش به انقلاب را نشان دادند.

به گزارش ازناخبر عباس گودرزی در گفت و گو با سفیر افلاک با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: پیروز واقعی انتخابات ۲۸ خرداد، ملت با عظمت ایران اسلامی بودند که علیرغم شبهه افکنی و فضا سازی بیگانگان و همچنین طراحی و توطئه دشمنان و با وجود مشکلات معیشتی و گلایه هایی که داشتند اما در شرایط کرونایی و با وجود موانع؛ پرصلابت، باشکوه و آگاهانه حماسه ای بزرگ را خلق کردند. این مردم همان مردم هشت سال دوران دفاع مقدس هستند، این مردم همان مردمی هستند که در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی حماسه آفریدند.

وی با بیان این که مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند، افزود: ملت ایران، انقلاب را از هرگونه گزند و آسیب در امان نگه می دارند و اجازه آسیب رسیدن به انقلابی را که حاصل رنج امام(ره) و خون شهداست و متعلق به خود مردم است را به احدی نمی دهند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تصریح کرد: آنهایی هم که پای صندوق های رای نیامدند عموما افرادی بودند که یا شرایط کرونا را لحاظ کردند و یا از وضعیت موجود گلایه داشتند اما گروه اندکی هم تحت تاثیر فضاسازی دشمنان و طراحی بیگانگان قرار گرفته اند که البته باز هم بخشی از این گروه، با اصول و مبانی انقلاب مشکلی ندارند بلکه تصور می کنند به پای صندوق رای نرفتن، بهتر می تواند شرایط مورد نظرشان را تامین کند که قطعا عده ای از این گروه در صورت تبیین و تشریح واقعیت ها و پاسخگویی به شبهات ذهن و دل آنها تغییر مسیر داده و به خیل رای دهندگان می پیوندند.

وی بیان کرد: چه آنهایی که رای دادند و با مشارکت خود در صحنه انتخابات به دنبال تغییر وضع موجود و تغییر جهت گیری نظام اجرایی کشور بودند و چه آنهایی که رای ندادند و با رای ندادنشان به دنبال نشان دادن شکایت و گلایه خویش از وضع موجود بودند، مجموعا ملت ایران را تشکیل می دهند و این ملت پشتیبان انقلاب بوده و در برابر بیگانگان، صف واحد هستند و در هر شرایطی اجازه نمی دهند خواب شوم دشمن برای این ملت و کشور، تعبیر شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران پشتیبان نظام و انقلاب هستند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان در روند رو به رشد کشور اخلال ایجاد کند اما مشکل اصلی دشمنان، عدم شناخت صحیح عظمت ملت ایران است چرا که ملت ایران نشان داده است که همواره آنجایی که حضورشان باعث افزایش امید دوستان و یاس دشمنان می شود، در صحنه حضور دارند.

گودرزی بیان کرد: مردم در ۲۸ خرداد وظیفه و تکیلف خود را انجام دادند و همچون همیشه با حضور پرشور دنیا را متحیر کردند و امروز وظیفه مسئولان، رئیس جمهور منتخب و تیم اجرایی دولت جدید است که با کار جهادی، تلاش شبانه روزی، خدمت صادقانه و بی منت، طعم شیرین خدمت را به مردم چشانده و از بار مشکلات زندگی آنها بکاهند و به معنای واقعی کلمه، پیشرفت و عدالت را در فضای جامعه توسعه دهند.

انتهای پیام